אם לא די בחשדות החמורים שהביאו למעצרו של גואל רצון, חוקרי היחידה המרכזית של מחוז ת"א חושדים כי אחת מבנותיו הבגירות של רצון הביאה לעולם ילדים שאביהם הוא גם אביה הביולוגי, גואל רצון - כך נודע היום לחדשות 2 באינטרנט.

החוקרים הטיחו בפניה של הבת את החשדות החמורים, לפיהם היא קיימה יחסי מין עם אביה וילדה לו ילדים, ביקשה הבת לצאת ולהתייעץ עם עורך דינה. כאשר חזרה אל חדר החקירות, היא הכחישה מכל וכל את הדברים, ואמרה לחוקרים כי לילדיה ישנו אב ביולוגי אחר.

עורך דינה של הבת סירב להגיב לידיעה.

רוצים לקבל עדכון לפייסבוק על כל פרסום ראשון בחדשות 2? לחצו כאן


רצון חשוד בשורת עבירות מין ושעבוד

בתום חקירה ממושכת שנערכה בחודשים האחרונים, הותר היום לפרסום כי היחידה המרכזית של תל אביב עצרה לפני יומיים את גואל רצון המוכר כפוליגמיסט, בחשד לביצוע עבירות מין, החזקה בתנאי עבדות ושעבוד. כמו כן עוכבו לחקירה 17 נשותיו, בעקבותיה נעצרו שתיים מהן. אתמול הוארך מעצרו של רצון ב-12 ימים. מעצרה של אחת הנשים הוארך בחמישה ימים והאישה הנוספת צפויה להשתחרר היום.

רצון התפרסם כמי שניהל תא משפחתי חריג: כ-32 נשים ויותר מ-60 ילדים התנהלו בהתאם לספר חוקים נוקשה שכתב רצון. בין האיסורים שכפה על נשותיו: איסור על צחקוקים, איסור על סגירת הדלת בחדרן ואיסור על שאילת שאלות.

בעקבות המידע פשטו כוחות משטרה גדולים על שני יעדים בהם גרים בני המשפחה. רצון נעצר ו-17 נשים נוספות עוכבו לחקירה, שבסופה נעצרו שתיים מהן. מרבית הנשים עוכבו ברחוב אחימעץ בעיר ואיתן ילדים רבים, 7 מהם צעירים מגיל שלוש.

נשותיו מאיימת להתאבד

לאורך הלילה הובאו נשותיו של רצון לבתיהן בשכונת התקווה בעיר כשהן מלוות על ידי גורמי הרווחה ושוטרים. הנשים נכנסו לבתים ואספו מהם את ציודן האישי. במקביל הכינו גורמי הרווחה מעונות לנשים מוכות שיקלטו אותן ואת ילדיהן. הפרופסור הידוע לטיפול במצבי טראומה מולי להד צפוי לטפל בהן, מאחר והוא מתמחה היא בטראומה שלאחר ששבי.

גורמים שטיפלו בנשים סיפרו כי הנשים שרויות במצב של אבל וכי הן מרגישות לבד. "דרושה יתר רגישות לטיפול במצבן מאחר וקיימת אפשרות שכמה מהן, ללא רצון, עלולות לקחת את חייהן בידן", נמסר.

בהכנת הידיעה השתתפו דנה סומברג, עזרי עמרם וחיים ריבלין

מעצר גואל רצון - סיקור מיוחד:

גואל רצון חשוד בעבירות מין

"ספר החוקים" של גואל רצון ונשותיו

אחת מנשותיו של רצון מדברת על מעצרו

בעקבות המעצר: "חוששים שנשותיו של רצון יתאבדו"

השכנים: רצון היפנט את נשותיו