שוב מסתבך: כדורגלן העבר פליקס חלפון נפצע הלילה באורח קשה מירי ברחוב הרכבת התל אביב. כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו את השחקן כשהוא ירוי בבטנו מספר פעמים. צוות מד"א מרחב דן שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים איכילוב - שם דווח לפנות בוקר כי מצבו התייצב.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר. במשטרה התקבל דיווח על ירי שהתבצע בסמוך למועדון "ארנה" שברחוב הרכבת בדרום תל אביב. השוטרים וצוותי ההצלה שהגיעו למקום מצאו אותו מוטל על הכביש, פצוע ומדמם.

במשטרה בודקים כעת את נסיבות האירוע, כשאחד כיווני החקירה הוא רומנטי. השוטרים החרימו מהמועדון הסמוך תיעוד של מצלמות אבטחה, בניסיון לשפוך אור על נסיבות האירוע. לפי עדויות של מבלים במקום, התפתח ויכוח בין הכדורגלן שיצא ממועדון במקום לבין אנשים נוספים.

בשעות הבוקר המוקדמות נעצרו שני חשודים במעורבות בתקרית הירי. מדובר בשני אחים, האחד בן 33 והשני בן 20 מתל אביב. השניים הועברו לחקירה במשטרת מרחב יפתח.

הכדורגלן שהפך לעבריין

בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון יותר בהקשר הפלילי, ופחות בהקשר הספורטיבי. רק לפני שלוש שנים השתחרר כדורגלן העבר מכלא מעשיהו, שם ריצה עונש מאסר בגין ניסיון הברחת סמים.

במאי השנה נעצר חלפון בחשד להטרדה מינית של צעירה בת 22 מתל אביב. לטענת הצעירה, במהלך הנסיעה ניסה חלפון לנשק אותה ולהטריד אותה. הצעירה, לדבריה, התנגדה למעשים, ובתגובה עצר הכדורגלן את מכוניתו והחל ויכוח קולני.

חלפון אף ניסה להימלט מהשוטרים אך נעצר ונלקח לתחנת המשטרה - שם חיכתה לו צרה נוספת: אחיינה של הצעירה שמע על המעשים ובא להתעמת עם כדורגלן העבר. כשראה אותו, קיבל את חלפון במכת אגרוף.

ואם כל זה לא מספיק, הרי ששמו של חלפון נקשר גם בפרשת זיוף צ'קים. בתחילת השנה נגזרו עליו שלושה חודשי עבודות שירות וקנס כספי של 1,500 שקלים.