תקרית המין הקבוצתי בחוף בוגרשוב בתל אביב תיחקר על ידי המשטרה בעקבות הפרסום בכלי התקשורת. משטרת תל אביב הודיעה בצהריים כי הוחלט לפתוח בבדיקת נסיבות המקרה, כמו גם את התנהלות המשטרה במהלך התקרית. המשטרה פנתה לעדי ראיה שהיו בחוף בזמן התקרית החמורה, בקריאה להגיע לתחנה ולהגיש תלונה. במקביל, נפתחה חקירה לאיתור המעורבים במקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש לפני כשבועיים בשעה אחת בצהרים, ובחוף היו אנשים רבים - עשרות מהם בקרבה למעגל המין השערורייתי, ובו מספר צעירים שעמדו ומחאו כפיים. נ', תושבת ירושלים בשנות ה-20 לחייה, מתארת כיצד הבחינה במשהו חריג, והחליטה להתקרב למעגל.

הייתם עוזרים לאדם במצוקה? תיעוד המין בחוף בוגרשוב (צילום: חדשות 2)
לבד - מול חבורת צעירים | צילום: חדשות 2

לאחר שהתקרבה, הבחינה נ' בצעיר וצעירה, בשנות ה-20 לחייהם, שיוצאים מתוך המעגל לקול מחיאות הכפיים וצועדים לכיוון המים כשהוא בלבוש מלא, והיא בחולצה ובז'קט בלבד, ונראית "מטושטשת מעט".

"אעשה בגוף שלי מה שאני רוצה"

בתוך רגעים ספורים השניים כבר היו בעיצומו של אקט מיני מלא. דקות לאחר מכן הם יצאו מהמים, וחזרו למעגל, שם הוסיפו האנשים לצפות בצעירה. "אחרי שהם יצאו מהמים, הביאו אותה שוב למעגל הזה של האנשים שם", מספרת נ'. "הם נדבקו אליה, ליטפו אותה, ושכנעו אותה להישאר. בכל פעם היה אחד שנכנס למעגל, מדבר איתה כמה דקות ואז פשוט שוכב איתה, בין כל האנשים שם".

חילופי דברים בין נ' לאותה צעירה העבירו לה את הרושם שהיא לא לגמרי מודעת למעשיה. "היא כל הזמן צחקה, זרקה חול על אחרים, וגם תקפה וכינתה נערה אחרת שפנתה אליה ‘זונה'", מספרת נ'. "אמרתי לה שתקום ותלך משם. היא צעקה עלי ‘אני אשה חופשייה ואני אעשה בגוף שלי מה שאני רוצה'. היא התחילה לצעוק עלי לעוף משם, והייתה מאוד אגרסיבית". עדותה של נ' נתמכת גם בדברים שסיפרו עובדי מסעדה סמוכה למקום שבו קרה האירוע.

חשד לפרשה נוספת של מין קבוצתי, ארכיון (צילום: חדשות 2)
מין לעיני העוברים ושבים. כך זה נראה | צילום: חדשות 2

לאחר שניסיונותיה של נ' לדבר אל ליבם של הנערים כשלו, היא הזעיקה את המשטרה, אך שם לא מיהרו לשלוח ניידת למקום. על תוכן השיחה בין השתיים ניתן ללמוד רק מעדותה של נ'. זאת, כיוון שלטענת משטרת מחוז תל אביב, אירעה תקלה במערכת הקלטת השיחות בדיוק באותו היום. במשטרה טוענים עוד כי אין כל דרך לשחזר את ההקלטה.

עד ראייה: "הם שכבו איתה אחד אחד"

עדויות מהתקרית חושפות את הקלות הבלתי תיאמן שבה קבוצת צעירים מנצלת בחורה שאינה מודעת לחלוטין למעשיה, ומקיימת איתה יחסי מין מלאים לאור יום, לעיני עשרות המבלים בחוף הים.

תמונות בלעדיות מהתקרית החמורה שהגיעו לידינו מתעדות את עשרות האנשים שצפו במעשים, ובחרו להתעלם מהמקרה. התמונות הגיעו למערכת חדשות 2 באינטרנט באמצעות עדת ראייה לאירוע, שלטענתה הייתה במקום וצילמה את ההתרחשות. תמונות נוספות מהאירוע הקשה, אותן בחרנו שלא להראות, שמורות במערכת חדשות 2 באינטרנט.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, סיפר כתב "הארץ" יניב קובוביץ שחשף את הסיפור, כי לדברי עדי הראייה שהיו במקום, אותם גברים פגשו את הצעירה רק כמה דקות לפני כן בחוף, ולא הייתה בינהם שום היכרות מוקדמת.

כך זה נראה בחוף (צילום: חדשות 2)
הצעירה בתוך המים, ללא חלק תחתון | צילום: חדשות 2

"היה שם בלגן, הם שכבו איתה אחד אחד על יד הים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עד ראייה שעבד בחוף באותו יום. "היו כ-15 בנים ובנות, והיא שתתה אבל היא היא נראתה נורמלית, יפה, בת 35 בערך".

"אמרתי לה ללכת והיא אמרה לי: 'כואב לך?'", ממשיך עד הראייה לתאר את מה שהתרחש בחוף הים. "היו ילדים נשים מבוגרים ומשפחות שלא עשו כלום. לא היו צעקות, אבל הם ישבו בסככות ושכבו איתה, אבל היא עשתה יותר בלאגן. היא באה עליהם והלכה לכל אחד. היא אמרה להם תוציא קונדום והם הוציאו".

לדבריו, היו גם בנות שהסתכלו, ולא אמרו לה ללכת משם. עד ראייה אחר מספר שבשלב מסוים היא צעקה: "כל הגברים חרא, הוא בגד בי", אבל המשיכה לשהות בקרבת הצעירים, שהתעלמו ממצבה.