כיצד קורה שחבורת צעירים מקיימת יחסי מין מלאים עם צעירה אחת שנראית מטושטשת בצהרי היום בחוף ים מרכזי בתל אביב באין מפריע?

על פי החשיפה של הכתב יניב קובוביץ' בעיתון "הארץ", האירוע התרחש לפני כשבועיים בשעה אחת בצהרים, ובחוף היו אנשים רבים - עשרות מהם בקרבה למעגל המין השערורייתי, ובו מספר צעירים שעמדו ומחאו כפיים. נ', תושבת ירושלים בשנות ה-20 לחייה, מתארת כיצד הבחינה במשהו חריג, והחליטה להתקרב למעגל.

לאחר שהתקרבה, הבחינה נ' בצעיר וצעירה, בשנות ה-20 לחייהם, שיוצאים מתוך המעגל לקול מחיאות הכפיים וצועדים לכיוון המים כשהוא בלבוש מלא, והיא בחולצה ובז'קט בלבד, ונראית "מטושטשת מעט".

בתוך רגעים ספורים השניים כבר היו בעיצומו של אקט מיני מלא. דקות לאחר מכן הם יצאו מהמים, וחזרו למעגל, שם הוסיפו האנשים לצפות בצעירה. "אחרי שהם יצאו מהמים, הביאו אותה שוב למעגל הזה של האנשים שם", מספרת נ'. "הם נדבקו אליה, ליטפו אותה, ושכנעו אותה להישאר. בכל פעם היה אחד שנכנס למעגל, מדבר איתה כמה דקות ואז פשוט שוכב איתה, בין כל האנשים שם".

חילופי דברים בין נ' לאותה צעירה העבירו לה את הרושם שהיא לא לגמרי מודעת למעשיה. "היא כל הזמן צחקה, זרקה חול על אחרים, וגם תקפה וכינתה נערה אחרת שפנתה אליה ‘זונה'", מספרת נ'. "אמרתי לה שתקום ותלך משם. היא צעקה עלי ‘אני אשה חופשייה ואני אעשה בגוף שלי מה שאני רוצה'. היא התחילה לצעוק עלי לעוף משם, והייתה מאוד אגרסיבית". עדותה של נ' נתמכת גם בדברים שסיפרו עובדי מסעדה סמוכה למקום שבו קרה האירוע.

"הם צעקו: מי שרוצה מין שישלם שקל ויעמוד בתור"

"הם ידעו שהיא לא בסדר. הם צחקו עליה, קראו לה מכוערת, ואמרו ‘מי יילך איתה'. אחרים שם עמדו וצעקו שמי שרוצה מין אוראלי שישלם שקל ויעמוד בתור". לאחר שניסיונותיה של נ' לדבר אל ליבם של הנערים כשלו, היא הזעיקה את המשטרה, אך שם לא מיהרו לשלוח ניידת למקום.

חוף בוגרשוב בת"א, הבוקר. איש לא התערב (צילום: עזרי עמרם)
חוף בוגרשוב בת"א, הבוקר. איש לא התערב | צילום: עזרי עמרם

"לא אמרתי למוקד שיש שם אונס כי לא היה ברור מה קורה שם בדיוק, אבל אמרתי למוקדנית שאני נמצאת בחוף בוגרשוב ושיש פה אשה שמקיימת יחסי מין עם כמה בנים על החוף", אמרה. "הנחתי שהיא תבין שמדובר באונס לפי הסיטואציה שתיארתי לה".

אלא ש-נ' הופתעה מתגובתה של המוקדנית. "היא שאלה איפה זה חוף בוגרשוב, ואמרה שהיא לא מכירה את המקום", מספרת נ'. "המתנתי על הקו במשך כמה דקות. היא אמרה שאין לה ניידת, ושהיא תבדוק אם היא יכולה לשלוח למקום מישהו".

על תוכן השיחה בין השתיים ניתן ללמוד רק מעדותה של נ'. זאת, כיוון שלטענת משטרת מחוז תל אביב, אירעה תקלה במערכת הקלטת השיחות בדיוק באותו היום. במשטרה טוענים עוד כי אין כל דרך לשחזר את ההקלטה.

המשטרה: שוטרים שהגיעו לחוף לא הבחינו בדבר

במשטרה טוענים שארבע דקות בלבד לאחר שיחת הטלפון של נ' למוקד, כבר הגיעו שוטרים למקום. לטענת המשטרה, אלה לא הבחינו בשום דבר יוצא דופן. בדו"ח הפעולה נכתב: "התקבלה תלונה על מעשה מגונה בחוף הים. במקום היו משפחות ואזרחים שנכחו בחוף - ולא נמצא אירוע".

בניגוד לכך, נ', שמספרת כי נשארה סמוך לקבוצת הנערים עד לשעה 16:30, לא הבחינה בשום שלב בנוכחות שוטרים במקום. "המשטרה אפילו לא חזרה אלי כדי להבין מה קורה, ולא היתה שם שום ניידת", היא אומרת. "באותו הזמן שאותם שוטרים טוענים שהם היו במקום, הבחורה היתה ללא חלק תחתון וקיימה יחסי מין עם הבחורים. לא ברור כיצד השוטרים שלטענתם היו בזירה לא הבחינו בזה".

במקום מרתון אפשר ללכת לים, חוף בוגרשוב (צילום: עזרי עמרם)
"צחקו עליה, קראו לה מכוערת". חוף בוגרשוב | צילום: עזרי עמרם

ממשטרת תל אביב נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "האירוע נבדק על ידי כל הגורמים הרלוונטיים. עד לרגע זה לא נמצאו קריאות 100 שדיווחו על האירוע הנדון, למעט קריאה של אזרחית אחת. שוטר שהגיע למקום שתי דקות לאחר הקריאה לא מצא שום עדות להתרחשות המתוארת. תמוה בעינינו שעל אירוע כל כך חריג וחמור לא התקבלו תלונות נוספות על ידי אזרחים. בכל מקרה, במידה ויהיו פרטים נוספים וראיות נוספות האירוע ייבחן מחדש". במשטרה סירבו להתייחס לתקלה שבגללה לא ניתן היה לשחזר את הקלטת השיחה בין נ' למוקדנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק