חשד לרצח בירושלים: גופת קשישה נמצאה לפנות בוקר בדירתה בשכונת נחלאות כשהיא דקורה בכל חלקי גופה. מחקירה ראשונה עולה כי בעלה דקר אותה למוות במהלך עימות שפרץ בין השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפנות בוקר הוזעק צוות מד"א לדירה בנחלאות בעקבות דיווח על אישה שנדקרה. פרמדיקים שהגיעו למקום החלו בביצוע פעולות החייאה באישה בשנות השמונים לחייה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. לצידה של האישה נמצא בעלה, גם הוא גבר בשנות השמונים לחייו, עם פצעי דקירה.

צוות מד"א שטיפל בו פינה אותו במצב קל-בינוני לבית החולים הדסה עין כרם בעיר. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי בין בני הזוג פרץ עימות, במהלכו שלף הגבר סכין ודקר את אשתו. תחילה עלה החשד כי הגבר ניסה להתאבד לאחר מכן, אך כעת מעריכים במשטרה כי נפצע במהלך העימות.

מהמשטרה נמסר כי בשל מצבו עדיין לא ניתן לגבות מהחשוד ברצח עדות מסודרת. שכנים של בני הזוג שהגיעו לזירת הרצח הבוקר דיווחו כי לא שמעו שום דבר חריג במהלך הלילה. חקירת המשטרה נמשכת.

בתחילת השבוע - רצח והתאבדות בקריות

רק לפני מספר ימים דקר מאבטח בן 46 למוות את חברתו לחיים, בנה מנישואים קודמים ואת חברו הספר שגופתו נמצאה קודם לכן במעלית. לאחר מכן נמלט ושם קץ לחייו באמצעות האקדח שמשמש אותו לעבודה.

על פי ממצאי החקירה שניהלו השוטרים - דב תגר מאבטח תושב חיפה הגיע לדירתו ומצא שם את השלושה. מסיבה שעדיין לא ברורה למשטרה הוא שלף סכין ודקר את שלושתם למוות. מדובר בחברתו לחיים של הרוצח, בבנה מנישואים ראשונים בן 17 ובחברו הספר דב יוסף בן 52 שגופתו נמצאה במעלית הבניין.

לאחר המקרה נמלט תגר מהדירה והלך לאסוף את אקדחו שמשמש אותו לעבודה בחיי היומיום. המשטרה דלקה בעקבותיו עד שלבסוף, בקריית אתא, הוא הסתגר ברכבו ושם קץ לחייו באמצעות אותו אקדח.