הוא רק בן 5. ילד אוטיסט המטופל בגן מיוחד עם ילדים עם בעיות דומות בתל אביב. לדברי אמו, בחודשים האחרונים הוא חזר הביתה עם חבלות כחולות, אבל לפני שבועיים החבלות האלה היו קשות יותר, על כל חלקי גופו.

"הרמתי לו את החולצה וראיתי סימנים קשים על הגוף שלו", סיפרה האם בבכי לחדשות 2. "ניסיתי שוב להתקשר לגננת ולברר מה זה. פשוט הייתי בשוק. לא קיבלתי מענה לזה, קיבלתי התחמקויות. שאלתי אותה והיא ניתקה לי את הטלפון".

הגננת: "כשהוא משתולל הוא מעיף את כל חלקי הגוף"

האמא המשיכה לנסות ולקבל הסברים, והקליטה את הגננות. "ההשתוללות שלו התחילה כשתפסו אותו", אמרה הגננת בשיחת טלפון. "ואז הוא נחבט בגב. ברור שאולי היה צריך לשים לב יותר, אולי היה צריך להימנע. כשהוא משתולל הוא מעיף את כל חלקי הגוף".

בינתיים היא פנתה לעירייה ולמשטרה. "התקשרתי שוב לגננת הראשית. רציתי להראות לה את התמונות שאולי היא תסביר לי. ביקשתי לשלוח לה את זה במייל, היא סירבה. הוא לא ילד אלים, הוא ילד חייכן. היה חייכן לפחות".

מעיריית תל אביב נמסר כי הילד נחבל בעת שהגננת ניסתה להושיב אותו על כיסא כדי שיירגע. בעירייה אומרים שהם רואים בחומרה את העובדה שהגננת לא דיווחה לאם על המקרה. במשטרה מאשרים כי נפתחה בנושא חקירה, והם ממתינים לחוקר ילדים מיוחד.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?