אחרי שהותרה לפרסום פרשת הרצח של אולגה סורינוב בפתח תקווה, שלפי החשד נדקרה למוות בידי בן זוגה, ויטלי מיכלוב, נחשפים פרטים נוספים על נסיבות האירוע, וכן פרטים מטרידים ביותר אודות התנהלות בעייתית לכאורה של המשטרה סביב האירוע.

מיכלוב, בן 46, תקליטן במקצועו, הכיר את סורינוב באחד המועדונים שבהם עבד. מקורביו סיפרו כי ההיכרות ביניהם הייתה "אהבה ממבט ראשון" - שהביאה אותה להעתיק את מקום מגוריה כעבור חצי שנה בלבד מעירה, אשקלון, אל דירתו שבפתח תקווה.

רק בפעם השנייה המשטרה טרחה לבדוק - ומצאה גופה

הסכסוך בין השניים התגלע אחרי שסורינוב הצהירה לפני בן זוגה שבגדה בו. לפי החשד, הוא איבד את עשתונותיו ואז דקר אותה למוות בסכין שנטל ממטבח ביתו. אחרי כך עטף את גופתה בשקית ניילון שהניח במיטה - ולמחרת הניח עליה זר פרחים. במקביל, הודיע מיכלוב על כך שרצח את בת זוגו למשטרה - ואף ציין כי השאיר את המפתח לדירתו בארון החשמל בבניין מגוריו.

אולגה סורינוב ז"ל (צילום: חדשות 2)
הנרצחת, אולגה סורינוב | צילום: חדשות 2

אלא שלמחרת שב מיכלוב לדירתו ונדהם לגלות כי דבר לא קרה. הוא התקשר למשטרה שוב, ורק בפעם השנייה טרחו שם לשלוח לזירה צוותים שאספו את הגופה מהמקום ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. זמן קצר אחר כך, נעצר החשוד ללא כל התנגדות בטיילת של בת-ים. בעקבות העיכוב הרב בפעולת המשטרה, הוקם קצין בודק לבדיקת הנושא.

פרקליטתו מטעם הסנגוריה הציבורית, עו"ד לירן פרידלנד, סיפרה לחדשות 2: "הוא קנה זר פרחי והניח אותו על גופתה יחד עם מכתב אהבה. הוא כתב כמה שהוא אוהב אותה וכל הזמן סיפר כמה חרטה וצער הוא מביע על המקרה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק