החשוד ברצח, היום. בתמונה הקטנה: הנרצחת | צילום: חדשות 2

בית המשפט המחוזי בבאר שבע האריך היום בשבוע את מעצרו של חנוך יאסו, איש שירות בתי הסוהר החשוד שרצח את אשתו וכרת את ראשה, לפני כשבועיים בדירתם.

מחקירת המשטרה כפי שהובאה בפני בית המשפט עולה כי בשעות שלפני הרצח, ביצע יאסו באשתו שורת עבירות מין. עוד טוענת המשטרה כי בניגוד לחשדות הראשוניים, לפיהם הרצח היה אקט ספונטני בשיאו של ויכוח בין בני הזוג - הבעל תכנן את הרצח מבעוד מועד.

בשבוע שעבר יצאה משפחתה של הנרצחת, שרה יאסו ז"ל, להגן על שמה. זאת, לאחר שלפי דיווחים שונים טען החשוד ברצח בחקירתו שאשתו נהגה להשפיל אותו וכי גרם למותה בפרץ של זעם. הטענה הזו, כפי שנטען היום בבית המשפט, הופרכה במשטרה.

שלושת ילדיהם של בני הזוג היו בבית כשבוצע הרצח. בנם הבכור ככל הנראה היה עד לתקיפה הרצחנית, אולם בהמשך נעל אותם יאסו בחדר כדי שלא יוכלו לראות או לשמוע את מה שהתרחש בבית.

"היא הבליגה על הכל"

קזאי זראו, בן דודה של שרה ז"ל שנרצחה בגיל 37, אמר בשבוע שעבר ש"שרה לא רצתה להרוס את המשפחה. בגלל זה לא התלוננה במשטרה". אחיה אדי סלומון אמר: "היא הייתה ילדת בית. היא הבליגה על הכל וחשבה שיהיה טוב. היא לא בגדה בו ולא השפילה אותו".

"אנחנו ידענו באיזשהו שלב שהוא אדם מפלצתי", הוסיף זראו. "הוא היה מתקשר לאחים שלה ואומר שהיא עושה לו בעיות. כשהאח היה מגיע הביתה, הוא אמר שהם השלימו ושהכל בסדר. גם היא אמרה כל הזמן שהכל בסדר".

הוא המשיך בזעזוע: "איך בן אדם כזה מתעלל בגופה אחרי שהוא הרג אותה?". אחיה אמר ש"המפלצת ממשיך להתעלל בזכרה", לאחר הפרסומים לפיהם הבעל החשוד טוען שהיא הייתה זו שהתעללה בו ועל הרקע הזה בוצע הרצח המחריד. "אחותי ילדה טובה, שקטה, נתנה כבוד לכל מי שהיה מסביבה - להורים, לחברים, למשפחה ולמשפחה המורחבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק