רוצח במדי שוטר: אשר דהן, החשוד שרצח בדקירות סכין את הרב אלעזר אבוחצירא זכרו לברכה, שיחק בתפקיד שוטר בסרט "דרושים", סרט לילדים חרדים - כך פורסם באתר האינטרנט החרדי "בחדרי חרדים".

במאי הסרט אמר לאתר: "זה הזוי, אני בהלם". גם קורות חייו של דהן, כפי שרשם אותם, פורסמו לראשונה. לדהן עבר עשיר כמחנך במוסדות חינוך תורניים.

דהן שחזר: "הוא צעק והתמוטט על הרצפה" 

שעות ספורות לאחר שחולץ מהמון שניסה להרוג אותו, הסביר אשר דהן לחוקרי המשטרה מדוע דקר למוות את הרב אלעזר אבוחצירא. "העצות שלו גרמו ליחסים שלי ושל אשתי להדרדר. חיכיתי שיישאר לבד ואז דקרתי אותו", סיפר הדוקר לחוקריו. את עדותו של דהן מפרסם הבוקר העיתון "מעריב".

"אני מעריך את הרב אבוחצירא, סומך עליו בהכל. לא עשיתי שום מהלך בחיי בלי להתייעץ איתו", הסביר דהן לחוקרי היחידה המרכזית במשטרת מרחב הנגב. "הוא היה בשבילי הכל. סגדתי לו".

"היו בעיות ביני לבין אשתי. התייעצתי עם הרב שאמר לי לעשות כל מיני דברים, אבל המצב רק הלך והחמיר", העיד אשר ואמר כי העצות של אבוחצירא "גרמו לי נזק וזה הגיע למצב שפחדתי להתגרש. התא המשפחתי היה חשוב לי".

הרב אבוחצירא עם חסידיו (צילום: בחדרי חרדים)
הרב אבוחצירא עם חסידיו | צילום: בחדרי חרדים

על ליל הרצח סיפר: "לא יודע איזה שד או שטן נכנסו לי באותם רגעים לגוף שלי. הייתי במצב שלא הייתה לי שליטה על עצמי. היצר הרע הוביל אותי. אף אחד לא שאל אותי שאלות, ידעו שאני בא לרב וכל העוזרים שלו הכירו אותי", אמר דהן ופירט כי "חיכיתי להיות האחרון בתור שייכנס לרב כדי להיות איתו לבד". כשנכנס דהן לחדרו של הרב אבוחצירא נישק את ידו ואמר לו כמה מילים. שניות אחר כך שלף את הסכין ודקר את הרב בחזהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק