פונה לביה"ח תוך פעולות החייאה (ארכיון) (צילום: חדשות 2)
ניסיון חיסול. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

ניסיון חיסול הלילה ביקנעם: גבר בשנות ה-30 לחייו נפצע קשה כשרוכב אופנוע רעול פנים ירה בו ונמלט מהמקום. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות אחר החשודים בירי, הפצוע פונה לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש סמוך לשעה שתיים בלילה. הגבר ישב במכוניתו עם בת זוגו בצומת יקנעם, כשנעצר ליד הרכב אופנוע כבד ועליו שני רוכבים. רוכב אחד ירה באיש, ומיד לאחר מכן הרוכב השני, הנהג, פתח במנוסה מהמקום.

חברתו של הפצוע שישבה לידו ברכב לא נפגעה. היא הזעיקה את מגן דוד אדום, שהגיעו לזירה ופינו את הגבר לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא פצוע באורח קשה. במקביל, המשטרה פרסה מחסומים באזור בניסיון ללכוד את שני החשודים בירי.

אתמול: חיסול לאור היום באשקלון

רק אתמול אירע חיסול באשקלון: אדם אחד נהרג ואחר נפצע אנושות בפיצוץ שאירע בכלי רכב סמוך לבית הספר התיכון מקיף ד' ברחוב מונטיפיורי בעיר. השניים מוכרים למשטרה כמקושרים לארגון הפשיעה של שלום דומרני.

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירה מצאו את השניים, בשנות ה-40 לחייהם, כשהם מוטלים על הכביש בסמוך לכלי הרכב הבוער. פרמדיקים העניקו להם טיפול ראשוני ופינו אותם במצב אנוש לבית החולים ברזילי בעיר, כשהם בהכרה וסובלים מפגיעות קשות בגפיים התחתונות. אחד מהם מת מפצעיו בבית החולים.

לאחר הפיצוץ התקהלו באזור תלמידים מבית הספר התיכון הסמוך וגם עוברי אורח שנבהלו מאוד. במרחק של 30 או 40 מטרים נמצא גם גן ילדים וישנם רסיסים מהפיצוץ על הבניין הסמוך. ברגע הפיצוץ, נסע אוטובוס במרחק 20 מטרים מהרכב. נוסעים באוטובוס רצו לתוך הרכב הבוער ופעלו לחלץ את הלכודים המוכרים למשטרה.