אחד הנאשמים בניסיון האונס (צילום: חדשות 2)
"המבטים לא עוזבים אותי". אחד החשודים | צילום: חדשות 2

הנערה בת ה-15, שנאנסה לפני כשלושה שבועות ליד התחנה המרכזית בתל אביב מדברת לראשונה: אתמול היא התבשרה  כי שלושת הצעירים החשודים שאנסו אותה באכזריות - נלכדו. "אני רוצה שהם ישלמו על מה שהם עשו לי", אמרה אתמול בכאב לאביה. "אנחנו מנסים לחזור לשגרה מאז, אבל זה כמעט בלתי אפשרי. אני בקושי נרדמת מאז". דבריה פורסמו ב"ידיעות אחרונות".

אתמול, עם קבלת הבשורה על דבר מעצרם של החשודים, שיחזרה הנערה את ערב יום העצמאות האחרון, שהפך ללילה הנורא בחייה. "יצאנו מהמסיבה, ופתאום שלושה גברים כהי עור התנפלו עליי ועל הידיד שלי משום מקום", סיפרה והוסיפה לתאר את הזוועה: "הם גררו אותי לחצר באזור התחנה המרכזית החדשה ואז שניים אנסו אותי, בזמן שהשלישי תפס את הידיד שלי בכוח כדי שלא יוכל לעזור לי. ניסיתי להתנגד להם, אבל הם המשיכו".

השלושה אף "הגדילו לעשות" ואחרי שסיימו לבצע בנערה האומללה את זממם, גנבו ממנה ומידידה את רכושם. "הם לקחו לי את התכשיטים, את הכסף ואפילו תלשו שרשרת שענדתי על הצוואר", תיארה באוזני אביה את המעשים המחרידים. "הם לקחו לנו גם את הפלאפונים, כדי שלא נוכל להזעיק עזרה".

"האנסים צריכים לשלם מחיר כבד על מה שעשו לה"

אביה של הנערה סיפר גם הוא על הלילה הנורא מהזווית האישית שלו: "באותו ערב אישתי חייגה אליה לסלולרי, אבל היא לא ענתה. זה לא אופייני לה. התחלנו לדאוג". האב ציין, כי "הבת שלי מאוד דייקנית ותמיד עונה לנו לטלפונים, היה ברור שמשהו לא טוב קרה לה. היא בסך הכל יצאה למסיבה, ופתאום אנחנו לא מצליחים ליצור איתה קשר. אשתי התקשרה לאחת החבות הטובות שלה, והיא ענתה לה כשהיא ממררת בבכי וסיפרה שמשהו נורא ואיום קרה לבת שלנו. מיד אחרי השיחה נסענו לבית החולים. בדרך לשם הבנו שהבת שלנו נאנסה באכזריות".

מאז האירוע המזעזע עוברת הנערה טיפולים בבית החולים, כשכל העת צמודים אליה פסיכולוגים, המנסים לסייע לה ככל שביכולתם. "היא לא ישנה בלילות. פסיכולוגית צמודה אליה כל הזמן", סיפר אביה בכאב את שעובר על בתו. "אין ספק שהיא עברה טראומה קשה מאוד, אבל היא מאוד שמחה לשמוע שהאנסים שהרסו לה את החיים נתפסו. מה שחשוב עכשיו הוא שהם ייענשו בחומרה, שישלמו מחיר כבד מאוד על מה שעשו לה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק