האלימות לא פוסקת: אופיר בשארי, תושב רחובות בן 39, נורה למוות בשעה שנסע ברכב בדרך יבנה שבעיר. תחילה הוא נפצע אנוש ומת מפצעיו כעבור זמן קצר. אדם נוסף שהיה עמו פונה לבית החולים במצב בינוני עד קשה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

כוחות גדולים של משטרה ומד"א הוזעקו הלילה לזירת האירוע בעקבות דיווח על אש שנפתחה על כלי רכב. הפרמדיקים החלו לטפל בתושב העיר בן 39, אופיר בשארי, שהיה בתוך הרכב יחד עם חברו. הם נורו מספר פעמים בפלג גופם העליון. בתום מאמצי החייאה שנמשכו זמן קצר, נקבע מותו של בשארי. חברו, כבן 22, פונה במצב קשה לבית החולים "קפלן" הסמוך, כשהוא סובל מפגיעות ירי רבות.

המשטרה סגרה את זירת הרצח, הלילה ברחובות
המשטרה סגרה את זירת הרצח, הלילה ברחובות | צילום: חדשות 2

"שמעתי יריות, עצרתי וראיתי רכב עם שני אנשים פצועים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט עד ראייה לאירוע המחריד. "זה לא רחוב ראשי אבל הוא יחסית הומה בשעה הזאת. הרבה אנשים מתאספים. נראה שרכב שעבר במקום ירה לעבר הרכב העומד".

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי מדובר ככל הנראה בחיסול וניסיון חיסול על רקע פלילי. הירי בוצע על-ידי אלמונים שנסעו ברכב חולף, ונמלטו מהמקום במהירות לאחר מכן.

תושב מזרח ירושלים בן 18 נורה למוות

סמוך לשעה 01:30 התקבל דיווח על אירוע אלים נוסף, כששלושה נערים בני 18 שנפגעו מירי הובאו למחסום חיזמה צפונית לירושלים. השלושה, תושבי מזרח העיר, נפגעו במהלך קטטה לאחר ששבו מחתונה באחד הכפרים הסמוכים.

פרמדיקים של מד"א העניקו לפצועים טיפול ראשוני וביצעו באחד הנערים החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. שני נערים נוספים נפגעו מירי בפלג גופם העליון ופונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שערי צדק בירושלים במצב בינוני.

שלשום התרחשו שני אירועי ירי על רקע פלילי. בשעות הצהריים פשטו כוחות מיוחדים של משטרת מחוז המרכז על מתחם המגורים של משפחת עבד אל-קאדר בטייבה. במהלך חילופי אש בין השוטרים לבין אנשי החמולה, נורה ונהרג אחיינו של ראש משפחת הפשע. באירוע אחר ברחוב פרישמן בת"א, פתח גבר כבן 60 באש בתוך משרד "צ'יינג'" וגרם לפציעתם של שני בני אדם. היורה נעצר במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק