שני בני אדם היו מעורבים באירוע ירי בשעות הצהריים בתוך משרד להחלפת מטבעות זרים ברחוב פרישמן במרכז העיר תל אביב. מצבו של אחד הפצועים, שנורה בידו, מוגדר בינוני ומצבו של השני קל מאוד ממכות שספג. צוותי מד"א שהגיעו למקום פינו את הפצועים לבית החולים איכילוב בעיר.

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לזירת האירוע ברחוב פרישמן סמוך לפינת חובבי ציון, ועצרו במקום חשוד בירי, גבר כבן 60. חקירת האירוע רק החלה, אולם על פי ההערכה הראשונית - החשוד הגיע למקום ודרש כספים שחייבים לו. הויכוח התלהט, ובשלב מסויים שלף האיש אקדח ופתח באש.

החוקרים אוספים עדויות בזירה, היום
החוקרים אוספים עדויות בזירה, היום | צילום: משטרת ישראל

מהירי נפצע אדם אחד, בשנות ה-40 לחייו, באורח בינוני, ואילו אדם נוסף הוכה ונפצע באורח קל. שני הפצועים פונו על-ידי מד"א לבית החולים "איכילוב" בעיר.  המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

רק הבוקר התייחס מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו לריבוי מקרי האלימות בשבועות האחרונים, ולירידה בתחושת הביטחון של אזרחי ישראל. את הדיון העברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט. "האירועים האחרונים בתל אביב ייצרו תחושה של חוסר ביטחון בקרב רבים ואני כמפכ"ל לא אתעלם מהם. אם האזרח מרגיש חוסר ביטחון זאת בעיה שלי, של המשטרה ושל המדינה", אמר דנינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק