שבועיים אחרי מקרה דומה שזעזע את המדינה, חוקרת המשטרה חשד שלפיו נפלה קשישה נוספת קורבן לאונס אכזרי - הפעם בבית חולים שבו אושפזה במרכז הארץ. לחדשות 2 נודע כי עובד המוסד, כבן 40, נעצר בעקבות תלונה שהגישה נגדו אישה בשנות ה-80 לחייה שהאשימה כי תקף אותה מינית ביום שישי האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החשוד, אב לשלושה, עובד בבית החולים מזה כעשור. לטענת המשטרה, בסוף השבוע האחרון הוא ניגש למחלקה שבה אושפזה אותה הקשישה והמתין לכך ששתי הנשים שחולקות איתה את החדר יירדמו. בזמן שהשתיים היו בשנתן, כפת את ידייה של הקשישה, סתם את פיה ואז אנס אותה. אחרי שביצע בה את זממו, עזב את המקום.

את מסכת הזוועות שעברה האם חשפה בתה שבאה לבקר אותה והבחינה במצוקתה. אחרי מאמצים רבים הצליחה לדובב אותה ואחר כך הזעיקה למקום חוקרים שגבו ממנה עדות. בעקבות דבריה, נעצר החשוד.

"המתלוננת החמיאה לחשוד על הטיפול בה"

במשטרה העבירו לבדיקת מז"פ תיעוד ממצלמות האבטחה של בית החולים וחפצים אישיים של האישה, זאת - בניסיון לאתר על גבי האחרונים דגימות דנ"א מפלילות של החשוד. האחרון יובא מחר לדיון בבית משפט, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

פרקליטו של החשוד, עו"ד גיורא זילברשטיין, אמר בתגובה: "מרשי מכחיש בכל תוקף את מה שמיוחס לו. נהפוך הוא: כל המטופלים בבית החולים מעריכים את עבודתו המסורה. גם האישה שטוענת שנאנסה על ידיו החמיאה לו על עדינותו ועל המסירות שהוא גילה בטיפול".