מקרה אונס מזעזע בסוף השבוע שעבר בתל אביב: צעיר מאריתראה חשוד כי אנס באכזריות קשישה בת 83 בחצר ביתה באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב, כך התירה הבוקר המשטרה לפרסום. הצעיר נעצר והוא יובא בהמשך היום לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

המקרה החמור התרחש ביום שישי ה-21 בדצמבר. המשטרה חושדת כי הצעיר הגיע בסביבות השעה 10:00 בבוקר לבית הקשישה בתל אביב, ואנס אותה באכזריות ובאלימות במשך מספר שעות בחצר הפנימית של הבניין בו היא מתגוררת. בשלב זה לא ברור האם הייתה קיימת היכרות מוקדמת בין השניים.

"לחשוד לא נדרש כוח רב על מנת להכניע את הקשישה", אמר הבוקר ניצב משנה דוד גז, מפקד מרחב יפתח במשטרה. "אחרי המעשה, פונתה הקשישה לטיפול בבית החולים וולפסון. מדובר באירוע חריג מאוד".

בני משפחתה של הקשישה הגיעו לביתה בסמוך למקרה. כשנכנסו לבניין אף הבחינו בחשוד יוצא מהבניין - אך לא קישרו באותם הרגעים כי הוא זה עתה סיים לבצע את זממו ביקירתם. כשהגיעו לחצר הבית הבחינו בקשישה, הזעיקו את המשטרה ופינו אותה לבית החולים.

בתום חקירה מאומצת שנמשכה מספר ימים, אותר הצעיר החשוד ונעצר. הוא אינו משתף פעולה בחקירתו. "יש בידינו די ראיות על מנת להגיש נגדו כתב אישום", אמר היום נצ"מ גז. היום יובא הצעיר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב. במשטרה אומרים כי הוא מוכר מעבירות קודמות.