צ'רלי אבוטבול (צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90)
נמצא ירוי בביתו. צ'רלי אבוטבול | צילום: גדעון מרקוביץ', פלאש 90

במשטרה אמנם מתחזקת ההערכה שראש ארגון הפשע צ'רלי אבוטבול שם הערב (ה') קץ לחייו לאחר שירה בעצמו בביתו, אלא שבנו ומקורביו של אבוטבול מתקשים להאמין שהתאבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד מבניו של אבוטבול, מלווה בחבריו הקרובים, מתקשה עדיין להתמודד עם האובדן וביקש מצלמים ועיתונאים רבים לעזוב את הבית בנתניה ולהניח לו וליתר בני המשפחה להתאבל. "אבא היה לי כמו חבר ואיבדתי אותו", אמר לחדשות 2 Online. "אני מצטער על הרגע שלא הייתי שם. אין לי הרבה מה להוסיף. אני עדיין מתקשה לעכל."

ארכיון (צילום: יהודה אדלר - חדשות 24)
ביתו של אבוטבול, היום | צילום: יהודה אדלר - חדשות 24הוא נזכר כי לפני כשנתיים הוא שהה באותה עת יחד איתו בתחנת דלק הסמוכה לביתם, שם ניסו לחסל אלמונים את אביו וירו גם בו: "אבא שלי, ששרד ניסיונות חיסול, אני עדיין מתקשה להאמין שזה מה שקרה לו". לשאלתנו האם הוא מאמין שמדובר בהתאבדות, הוא סירב להתייחס. לעומתו, אמו נותרה שבורה מהמקרה ומתקשה לתקשר עם הסובבים אותה.

חשוד במעשה נעצר בדירה, ארכיון (צילום: חדשות 2)
חוקר משטרתי בזירת האירוע, היום | צילום: חדשות 2

המשטרה ביקשה לבצע ניתוח בגופה למרות ההערכה המובילה לפיה מדובר כנראה בהתאבדות. המשפחה התנגדה בתחילה לאפשר לנתח את הגופה, אלא שלאחר מפקד תחנת נתניה, נצ"מ רון תורג'מן, שוחח עמם אישית והסביר להם מדוע עליהם להסכים לביצוע הנתיחה. לאחר הפגישה, נעתרו בני המשפחה לבקשתו.

"לא מקבלים את זה שצ'רלי ירה בעצמו"

לבד מבני המשפחה, מתקשים גם מקורביו של צ'רלי אבוטבול לקבל את העובדה שאכן ראש ארגון הפשע התאבד. אחד מהאנשים המקורבים לו ביותר אמר לחדשות 2 Online: "רק לפני כמה שבועות הוא התקשר אליי, שוחחנו, הוא היה שמח על ההתקדמות המשמעותית במשפטו וכך שעורכי דינו הצליחו להגיע להסכם. הוא היה במצב רוח מרומם", סיפר.

"אני גם מתקשה להאמין למה שהמשטרה מספרת. אנחנו מקווים שיחקרו לעומק ויגלו את האמת כי קשה לקבל את זה שצ'רלי ירה בעצמו. אנחנו יודעים שהיו לו לא מעט אויבים שלא ישנו ותכננו כל לילה להתנקש בו. אנחנו לא מקבלים את קביעת המשטרה".

הקשרים בין בני משפחת אבוטבול
משפחת אבוטבול | צילום:"בן אדם עם גאווה כמו שלו? אין מצב שהוא התאבד", סיפר שותפו לעסק בשיחה עם חדשות 2 Online. "רק בערב החג דיברנו. גם היום הוא התקשר אליי ואמר לי שהכל בסדר. אני מתקשה להאמין", הוסיף.

עו"ד משה שרמן, שייצג את אבוטבול במספר תיקים בעבר וגם בפרשה האחרונה אליה שורבב שמו, קיבל את הידיעה על מותו בתדהמה. "דיברתי איתו לפני החג והכל היה תקין. הוא איחל לי חג שמח וסיפר בדיחות, לא חשבתי שמשהו לא בסדר", סיפר. "ידעתי שהיה לו קשה כל הסיפור עם הבן שלו שיושב בכלא, אבל שום דבר מעבר לזה".