ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה חזר אמש, לראשונה מזה חודשיים, לביתו בעיר והתקבל על ידי מאות מתומכיו שהניפו אותו על כתפיהם וחגגו את ההחלטה שלא להאשימו באונס. במקביל, מגיבה אחת המתלוננות נגדו לראשונה על ההחלטה הדרמטית וטוענת כי נעשה לה עוול כבד. "אני מרוסקת לגמרי, עשו ממני צחוק", טענה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בשיחה עם חדשות 2 סיפרה המתלוננת על התחושות הקשות בעקבות החלטת הפרקליטות. "אני לא יכולה לדבר, אני אצטרך טיפול עכשיו, אני מרוסקת", סיפרה בהלם. "אני לא מעכלת, הרי המשטרה שכנעה אותי בגלל שראו שהוא סיפור קשה, ישבו עלי 10 חודשים, אני פגועה מאוד".

דבריה של המתלוננת מגיעים בעקבות החלטת הפרקליטות מאתמול לסגור את שני תיקי האונס שיוחסו למוטי מלכה, בניגוד להמלצת המשטרה. ההחלטה התקבלה בשל היעדר סיכוי סביר להרשעה - כך נאמר בהודעת הפרקליטות. כעת מסתמן כי ראש העיר יואשם בשתי עבירות של מעשה מגונה ובלקיחת שוחד.

אין תמונה
הישג. עו"ד אבי חימי

מלכה עצמו חזר והדגיש כי הוא מכחיש את החשדות נגדו במסיבת עיתונאים שקיים בשעות הערב עם פרקליטו. "אני חושב שמה שנעשה זה דבר שלא עושים לראש עיר, אי אפשר לבוא ביום אחד בהיר, להכניס אותי למעצר ל-18 ימים ולנתק אותי מעירי לחודשיים", סיפר מלכה. "אלה דברים שלא עושים. אני לא רצחתי ולא אנסתי".