לבית משפט השלום ברמלה הגיע הבוקר איתי בן דרור, האב החשוד כי רצח את שלושת ילדיו - עומר, רוני ואור בנתניה לפני כחודש וחצי. בהתאם לבקשת המשטרה, מעצרו הוארך בחמישה ימים, לאחר הגשת הצהרת תובע במהלכה טענה המשטרה כי "בידיה כל הראיות", לקראת הגשת כתב אישום.

אשתו לשעבר ואם ילדיו, לילך שם-טוב, לא הופיע היום לדיון בעניינו. סניגורו של בן-דרור, עו"ד רן אלון סיפר כי מצבו הנפשי קשה מאוד וכי הוא מתקשה להשלים עם העובדה שילדיו אינם בין החיים. "הוא מחלק את האוכל שלו לארבעה חלקים - אחד לו ושלושה לילדים שלו", סיפר לחדשות 2 באינטרנט.

כמו כן ציין עו"ד אלון כי מרשו סיפר לו שיום הולדתה של בתו קרב ובא והיא אמורה לקבל טרמפולינה במתנה בקרוב. "אני דורש שיערכו לו בדיקה פסיכיאטרית", הדגיש הסניגור וציין כי דבריו של בן דרור מעידים כי הוא אינו שפוי.

לפני עשרה ימים, בדיון על הארכת מעצרו, שב ואמר בן-דרור מספר פעמים באולם בית המשפט: "הילדים שלי לנצח, עומר, רוני ואור". בתגובה קרא לעברו אלברט שם-טוב, אחיה של לילך שם-טוב, אם הילדים: "איזה ילדים? רצחת אותם. אלו הילדים שלך?". קרוב משפחה נוסף אמר: "לילך עוד תפרח ותחזור לחיים נורמליים".

בית המשפט: בן-דרור כשיר לשהות במעצר

לפני כשבועיים, לאחר שהוצגה בדלתיים סגורות חוות הדעת הפסיכיאטרית בעניינו, החליט בית המשפט כי בן-דרור כשיר נפשית לשהות במעצר. בעקבות ההחלטה הוא הועבר מבית החולים הפסיכיאטרי בו שהה מאז הרצח - לידי אנשי השב"ס.

עם זאת, עורך דינו רן אלון, טען אז כי אין להשליך את ההחלטה על המשך המשפט: "אין להסיק מההחלטה על כשירותו לשבת במעצר - שהוא גם בהכרח יימצא כשיר לעמוד לדין", אמר לחדשות 2באינטרנט. "זה ייקבע לאחר בדיקה פסיכיאטרית ארוכה וממושכת יותר של שבועיים".

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

הילדים בתמונה משותפת עם האבא
בן-דרור וילדיו | צילום: חדשות 2
רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

אם הילדים: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

צפו: משפחת האם נגד האב שרצח את ילדיו

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם