מערב פרוע בדרום: בני נוער החלו בשבועות האחרונים לנהוג בכבישי אשקלון כשהם רכובים על טרקטורונים, ומטילים אימה על התושבים. "הם רוכבים ומרכיבים בלי קסדה, בלי לוחית רישוי, בלי רישיון, נוסעים נגד כיוון התנועה, רוכבים על מדרכות ומסכנים חיים", מסבירה ליטל דנוך-בליצמן, תושבת באר שבע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לדברי דנוך-בליצמן, היא ובעלה נפגעו בעצמם מהתנהגות זו לפני כחודשיים, בעת שביקרו בבית הורי בעלה באשקלון. "שני נערים התפרעו ונכנסו ברכב שלנו מאחור כשהיינו ברכב", היא מספרת ל"החדשות" Online. "בעלי יצא מהרכב כדי לקחת פרטים ואני יצאתי כדי לצלם, כי ידעתי שיש לנו עסק עם פורע חוק. הוא סירב לתת פרטים, ובעלי חסם אותו בגופו כדי לקבל אותם. הרוכב השני תפס אותו והעיף אותו הצדה כדי לאפשר לנהג להימלט".

"הנהג לחץ על ידית הגז למרות שעמדתי מולו, ודרס אותו תוך שהוא מפלס את דרכו ובורח", המשיכה. "בעלי השתחרר מידיו של הרוכב השני, ניסה לתפוס את הנהג מהקסדה – אך אז הנהג נשך אותו באצבע, עקר לו את הציפורן ושבר לו את האצבע".

"כשהמשטרה הגיעה, השוטרים סיפרו שהם בדיוק ראו אותו בורח. מה הם עשו? רק העבירו אחריות מאחד לשני בלי לטפל בזה, עד שהתייאשנו ופינינו את עצמנו למיון", סיפרה דנוך-בליצמן. "הגשנו תלונה במשטרה, הצגנו תמונות וסרטונים – ולמרות שהשוטרים היו אדיבים, הבחורים עדיין לא נמצאו. היום אלה אנחנו, מחר זה יכול להיות כל אחד – וזה גם יכול להיגמר אחרת לגמרי. העיר הזו מתנהלת כמו המערב הפרוע, וצריך לשים לזה סוף. אנחנו בחרדות, ומפחדים להתקרב לשכונה שבה זה קרה", היא מודה. "אנחנו דורשים מהמשטרה שיטפלו באירוע בצורה רצינית יותר ויגיעו לפושעים".

ממשטרת ישראל נמסר: מיד עם קבלת התלונה במשטרה אודות המקרה נפתחה חקירה שעדיין מתנהלת בימים אלו. מטבע הדברים איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות או מגוון פעולות החקירה שבוצעו ויבוצעו, אולם נציין כי נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם המעורבים.