תאונה בין אופניים חשמליים לטרקטורון (צילום: דוברות מד''א, חדשות)
זירת הפגע וברח במושב ברכיה | צילום: דוברות מד''א, חדשות

פרסום ראשון: תוצאות בדיקות הדם של הנהג הפוגע בתאונת הפגע וברח בברכיה בה נהרג יגאל סעדון ז"ל הוכיחו כי היו בגופו סמים. בחקירתו טען הנהג כי עישן את הסמים רק לאחר התאונה, "כדי להירגע".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

לבקשת המשטרה, אתמול (רביעי) הוארך מעצרו של הנהג הפוגע, צעיר בן 23 ששמו טרם הותר לפרסום, עד ליום שני הקרוב. "מדובר בחקירה מורכבת וצפויים להיחקר מעורבים נוספים", נמסר מהמשטרה. במהלך הדיון התברר שהחשוד המרכזי שינה את גרסתו וטען שהוא לא ביצע את התאונה אלא אדם אחר.

החשוד נמלט מהמקום ובדיעבד התברר שאין לו כלל רישיון. בנוסף, הוא נתפס נוהג ארבע פעמים ללא רישיון וכי ריצה תקופת עבודות שירות. יומיים אחרי התאונה הוא הסגיר את עצמו למשטרה וטען שחשב שפגע בחיה ולא בבן אדם.

 חוקרי המשטרה סבורים כי נראה שמצבו הולך ומסתבך וכרגע החשד כלפיו מתבסס. מספר מקורבים לחשוד נעצרו בחשד שסייעו לו לאחר התאונה.

עו"ד עמית וייצמן (צילום: חדשות)
עו"ד עמית וייצמן | צילום: חדשות

עו"ד עמית וייצמן, שמייצג את נהג האופנוע בתאונה, מסר בתגובה: "מדובר באירוע מצער כאשר החקירה עדיין בעיצומה. החשוד שאני מייצג אכן היה באירוע אבל לא בטוח בכלל שהוא זה שפגע במנוח בעניין ההפקרה. החשוד פונה לבתי החולים ברזילי כשהוא פצוע קשה כך שטענת ההפקרה משוללת כל יסוד".