אקדח אוויר (ארכיון) (צילום: דוברות המשטרה)
קטינים התפרצו לכיתה וירו במורה כדורי פלס | צילום: דוברות המשטרה

תקרית אבטחה חמורה בבית ספר באילת: שני קטינים הצליחו להיכנס היום (חמישי) לבית הספר שאינם לומדים בו, להיכנס לאחת הכיתות ולירות במורה כדורי פלסטיק באמצעות אקדח "אייר-סופט". המשטרה עצרה את השניים, ומחר תבקש להאריך את מעצרם. "רואים בכך מעשה תקיפה חמור", נמסר מדוברות המשטרה. בעקבות התקרית החמורה, ארגון המורים הודיע כי ישבית מחר (שישי) את הלימודים בחינוך העל יסודי באילת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במשטרה התקבל דיווח על שני הקטינים שנכנסו לבית ספר על-יסודי באילת כשאחד מהם חמוש באקדח "אייר-סופט". על פי החשד השניים נכנסו לכיתת לימוד, אחד מהם ירה במורה והשני צילם את האירוע ולאחר מכן נמלטו מהמקום. המורה ספגה פגיעה מאחד הכדורים בגבה ונגרמה לה חבלה קלה. חברת האבטחה המספקת שירותי שמירה לבית הספר זומנה לשימוע בפני קצין משטרה והתנהלות החברה והמאבטח במקום תיבדק.

"קיבלנו דיווח על אירוע חריג ופעלנו במהירות הנדרשת על מנת לאתר את החשודים ולהביאם לחקירה", מסרו במשטרה. "הגם שמדובר במעשי קונדס מבחינת החשודים ואקדח שאינו נשק חם - מדובר בכשל נקודתי".

יו"ר ארגון המורים רן ארז הגיב בזעזוע: "מעשי האלימות של תלמידים כלפי מורים הולכים ומחריפים ועדיין לא נעשה דבר. אנו דורשים משר החינוך שיזרז את החקיקה שנועדה להפוך את המורים לעובדי ציבור כך שהענישה בגין מקרים אלו תוחמר. למה ממתינים שמורה ירצח?"

יעל אודם השתתפה בהכנת הידיעה.