משטרת אשדוד עצרה בשעות הלילה (חמישי) תושבת אשדוד בת 59 המועסקת כגננת בגן ילדים פרטי בעיר, וזאת בחשד שתקפה ילדים בגן בני 4-5. בתום חקירה שוחררה הגננת בתנאים מגבילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטים ראשונים עולה כי החקירה נפתחה בעקבות תלונות שמסרו מספר הורים לילדים בגן, שטענו כי הגננת מפעילה אלימות כלפי ילדיהם. בתיעוד של מצלמה נסתרת נראית הגננת כשהיא מכה את הילדים.

ביום ראשון פתחה משטרת נצרת בחקירת תלונות נגד גננת מאזור הגליל התחתון, בטענה שתקפה באלימות שניים מילדי הגן. חקירת הגננת באה בעקבות תלונות שהגישו שניים מהורי הילדים, בגילאים 3 ו-4, על פיהן הכתה הגננת את הילדים בשתי הזדמנויות שונות לפחות, תוך כדי צעקות רמות.

"הילד מספר שהגננת כל הזמן כועסת וצועקת עליו ועל ילדים נוספים", סיפר לחדשות 2 Online אחד המתלוננים. "הוא אמר לי שהיא מענישה אותו בשירותים ובמקלט, שם היא מרביצה לו".

בעקבות התלונות עיכבה משטרת נצרת את הגננת לחקירה. עם זאת, מפאת גילם של הילדים הוחלט שלא לעצור אותה לפי שעה, עד לחקירת העדים בידי חוקר ילדים. "בשנה שעברה היו אפס תלונות, אבל השנה הילד לא מוכן ללכת לגן", מספר האב. "הילד בוכה ועושה פיפי במיטה, מה שלא היה בשנים אחרות".