הוארך מעצרו של הפלסטיני החשוד בביצוע עבירות מין בקטינה: בית משפט השלום באשקלון האריך היום (שני) בשבעה ימים את מעצרו של תושב השטחים החשוד שביצע עבירות מין ומעשים מגונים בקטינה בת 13 בשבוע שעבר באשדוד. מעצרו של החשוד הוארך עד יום ראשון הקרוב - ובנוסף האריך השופט בדיון את איסור פרסום פרטיו של החשוד. חקירת המשטרה נמשכת.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

החשוד הוא פלסטיני בן 38, תושב מרחב חברון, אב ל-4 ילדים ואיש דתי שכופר בכל המיוחס לו. לידינו הגיע גם רישומו הפלילי של החשוד ומעיד שבזמן שהמשטרה חיפשה אחריו הוא הגיע לתחנה - אך למרות זאת הוא לא נעצר.

הוא עבד בפנימייה לבנות דתיות באשדוד מכוח אישור הכניסה לישראל שיש ברשותו כמה שנים וטען כי הוא לא מכיר את הילדות בבית הספר וכי לא היה מגע לא בהסכמה ולא שלא בהסכמה, זאת למרות שגורם המעורה בפרטים אמר לחדשות Online כי אותה ילדה ידעה לציין את שמו בעדותה.

החשוד בחקירתו: "אני חף מפשע, לא נגעתי בשום ילדה"

החשוד היה דרוש לחקירה מ-31 במאי. לדברי המשטרה, הוא נמלט לשטחים לאחר שהבין שמעשיו נחשפו, אך עורכת דינו טוענת שהוא שב הביתה בשל חגיגות חודש הרמדאן וניסה לאחר מכן לשוב לישראל. "הוא בא לאחר מספר ימים למחסום כדי לחזור לישראל, (אך) אמרו לו במחסום 'אין לך אישור כניסה לישראל יותר', לא עוצרים אותו", טענה עו"ד שני פרג'ון פרקליטתו. "אומרים לו 'דבר עם המעביד'. המעביד אומר 'שמע נפתח תיק הגישו נגדך תלונה ילדה הגישה תלונה פנה לעורכי דין'".

אילוסטרציה
מעצר החשוד הוארך בשבוע | צילום: RF123, חדשות

"הוא אמר לי 'אני רוצה להיחקר, אני חף מפשע לא נגעתי בשום ילדה, לא בהסכמה ולא בלי הסכמה - לא היה ולא נברא'", שחזרה פרקליטתו של החשוד. "הוא אומר 'אני בא להילחם על החפות שלי' כשהוא יודע שהוא עלול להיעצר ובמעמד שהוא פלסטיני. הוא הלך 5 או 6 פעמים לנקודות המשטרה בחברון ובגוש עציון. שם אומרים 'אדוני אתה לא דרוש לחקירה - לך מכאן'".

עורכת הדין תיארה כי מרשה "מזועזע" מהחשדות נגדו: "היו ילדות שהיו מתנכלות לו היו מגיעות ומורידות לו את החשמל וצועקות לו ערבי מסריח והיה לו עניין איתן ופנה למעביד ואמר הם כל הזמן מציקות. והמעביד אמר איך שהן מגיעות תעיף אותן וזה מה שהוא עשה, הוא קבלן שיפוצים והוא גם הנחה את העובדים שלו לא להכנס עם הילדות לשיח".