4 צעירים נעצרו בימים האחרונים לאחר שאיימו וסחטו מספר בעלי עסק בקריית מלאכי. בצילומי מצלמת אבטחה באחד הבתים בעיר נראים החשודים משליכים רימון רסס לגינת הבית, ובשיחות טלפון שהוקלטו נשמעים דברי האיומים והסחיטה. כתב האישום על סחיטה באיומים הוגש נגד הארבעה.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

2 שותפים בעלי עסקים בעיר ביקשו מעבריינים מוכרים סיוע בהשבת סחורה שנגנבה מהם, בתמורה ל-100 אלף שקל. אלא שאז התחרטו. ארבעת הנאשמים, שפועלים בשליחות אבי גבאי, מי שמוגדר ראש ארגון פשע בדרום, התעקשו לקבל את הכסף והגיעו אל שכונת מגורים שקטה בעיר. הם איתרו את ביתו של אחד מבעלי העסק, שישן באותו הזמן בפנים יחד עם אשתו וילדיהם הקטנים. בתמונות ממצלמות האבטחה נראים שניים מהם, כשהם רעולי פנים, משליכים רימון רסס אל גינת הבית.

באירוע לא היו נפגעים, אך בימים שלאחר מכן הגיעו גם שיחות הטלפון המאיימות שהבהירו שאם הכסף לא יועבר, זו רק ההתחלה. "אני בא אליך, הכל בסדר", נשמע באחת השיחות אחד הנאשמים. "מתי אתה בא?", שואל אותו בעל העסק. "עכשיו", עונה החשוד.

במשטרה פתחו בחקירת המקרה בעקבות הצילומים ותוך זמן קצר חוקרי ימ"ר לכיש הצליחו לאסוף ראיות נוספות ועצרו את ארבעת החשודים. הסחורה שנגנבה לא הוחזרה, והפרקליטות הגישה נגדם כתב אישום חמור על סחיטה באיומים.

עורכות הדין שני מורן ועינב איטח שמייצגות שלושה מהנאשמים, אמרו בתגובה כי עדות המתלונן רצופה בסתירות ובקשיים נוספים ונראה כי התיק יסתיים במהרה ובלא כלום.