חיילים תועדו שודדים חנות נוחות של תחנת דלק: המשטרה עצרה 4 תושבי הנגב בחשד לביצוע שוד בתחנת דלק בערד, מתוכם 3 חיילים בשירות סדיר. בסוף חודש יולי תועדו שני חשודים שהגיעו למקום שודדים רכוש רב באיומי סכין ולאחר מכן נמלטו מהמקום. כעשרה ימים לאחר המעשה שוטרי תחנת ערד עצרו את 2 השודדים ושניים נוספים בחשד שסייעו להם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

השניים שתועדו הגיעו לחונות הנוחות בערד, הם עטו מסיכות ובאיימו בסכין גדולה על מוכר החנות וחברתו. בזמן שאחד מהחשודים מחזיק במוכר ובת זוגו, נכנס החשוד השני והחל להעמיס לתיקו רכוש רב הכולל, מוצרי טבק, בשמים, שעונים ומכשירים סלולריים מסוגים שונים.

כתוצאה מהאיומים וההפחדות התמוטטה והתעלפה חברתו של המוכר. על פי החשד - לאחר ביצוע השוד השניים נמלטו באמצעות רכב שהמתין להם מחוץ לחנות.

במהלך החקירה נחשפה זהותם של שני החשודים בביצוע המעשה ובנוסף זהותם של שניים נוספים שאחד מהם חשוד בביצוע "פתיחת ציר" והשני חשוד כי היה נהג הרכב הנמלט.

החוקרים הגיעו לביתם של הארבעה, תושבי כסייפה, לקיה ופזורת כפר הנוקדים וביצעו חיפוש. במהלך הסריקה נמצא חלק מהרכוש שעל פי החשד נגנב ובנוסף הבגדים הייחודיים איתם תועדו בביצוע השוד. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת תוך הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/