בחודשים האחרונים מטילה כנופיית שודדים אימה על אנשי העסקים של דרום הארץ. כך למשל ש', בת 28 מקרית גת ובעלת עסק עצמאי, שנפלה קורבן לשיטת הפעולה של הכנופייה באירוע שאף תועד במצלמות אבטחה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לאחר שש' חנתה את הג'יפ הלבן שלה מחוץ לביתה, היא הבחינה שרכב אחר עקב אחריה ועצר בסמוך. שלושה צעירים יצאו ממנו וניגשו אליה. "נעלתי את האוטו ואחרי כמה דקות שלושה מהם התקרבו אלי", היא מתארת. "ברגע שפתחתי חלון הם התקרבו עם אקדח ושאלו איפה הכסף".

שלושת הצעירים אחזו במוטות ברזל, שוקר חשמלי ואקדח, ניפצו את חלון הרכב והתחילו להכות באכזריות את ש'. לאחר מכן הם ניסו לחטוף ממנה את הפדיון היומי מהעסק, כשכל העת ש' מנסה להתגונן ולהתניע את הרכב כדי להמלט, אך ללא הצלחה.

"הבחור השני ניפץ את החלון עם מוט ברזל, הם הרביצו לי תוך כדי", היא מתארת. "הרגשתי את המכות ואת השוקר החשמלי, אבל באותו רגע כל מה שהיה חשוב לי זה לצאת בחיים. זה ממש כמו סרט, כמו הסצנה הכי מותחת בסרט. מצד אחד מרביצים לי ומחשמלים אותי וביד השניה אני אמורה לתפקד ולהניע את הרכב. הם חישמלו אותי ואמרתי לעצמי שאין לי זמן להתעסק בכאב, אני צריכה להניע את הרכב".

כשרכב נוסף עבר בשכונה השלושה החליטו לברוח. שוטרי תחנת קרית גת במרחב לכיש הגיבו במהרה וזמן קצר אחר לאחר מכן עצרו את החשודים. חקירת המשטרה מעלה שמדובר בחוליית שודדים שנהגה לתקוף אנשי עסקים בדפוס פעולה דומה מספר פעמים בחודשים האחרונים. לילה קודם לכן הם עקבו אחר איש עסקים נוסף כשהגיע לבנק להפקיד את הפדיון היומי. גם אותו חברי החוליה תקפו באלות ונמלטו עם הכסף. בשבוע שעבר הוגש נגד ארבעת חברי החולייה כתב אישום חמור.