סכין קצבים, אלימות במשפחה,
צילום: חטיבת דובר המשטרה

ויכוח על הסדרי ראייה בין בני זוג גרושים הידרדר לאיום ברצח: בנם בן ה-11 של בני הזוג מאשדוד התקשר אמש (שלישי) למוקד משטרת מחוז דרום ודיווח על כך שאביו מאיים על אמו בסכין קצבים. האב נעצר, ויובא היום לדיון בבית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

כשהגיעו שוטרי הסיור מתחנת אשדוד לדירה בה מתגוררים האם והילד, הם לא הצליחו לאתר את האב, אך מהעדויות שאספו עלה כי כמה דקות קודם לכן הוא איים על גרושתו, ככל הנראה בעודו שרוי בגילופין. בהמשך התברר כי הרקע למקרה הוא ויכוח על הסדרי ראייה בין השניים.

כשהצליחו כוחות המשטרה לאתר את הגבר, נמצאה בידיו גם הסכין. "זיהינו אדם שהגיע לכיוון הדירה על אופניים חשמליים", סיפרו במשטרה. "כשהוא זיהה אותנו מתקרבים הוא החביא את הסכין בבגדיו. הוא היה נסער מאד ולא הפסיק לקלל. כשהתקרבנו לעברו הוא סירב לשתף פעולה והתנגד למעצר".

האב, כבן 50, נלקח לחקירה בתחנת המשטרה בעיר ונכלא בגין איומים ואחזקת כלי התקפה. היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון.

"אירוע זה מהווה עדות נוספת לאן יכול להתגלגל ולהתפתח אירוע של אלימות במשפחה", אמר מפקד משטרת אשדוד סנ"צ נועם שקל. "לשמחתי הפעילות המהירה של שוטרי ובלשי התחנה הובילו למעצרו של החשוד בטרם הספיק לממש את כוונותיו. אנו נמצא עמו את הדין ונמשיך לפעול בנחישות בכדי להבטיח את שלום הציבור".