אילוסטרציה (צילום: חדשות)
אילוסטרציה | צילום: חדשות

פרסום ראשון: קצין משטרה בכיר לשעבר חשוד במעשים מגונים בקטינים. הקצין, שהורשע ב-2015 במעשה סדום ומעשים מגונים בקטינים, נעצר בחשד לעבירות דומות כלפי נערים שאיתם יצר קשר ברשתות החברתיות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

הקצין הודח מהמשטרה בשל מעצרו בפרשה הקודמת, והיום (ראשון) פורסם לראשונה במהדורה ראשונה כי אותו קצין בכיר לשעבר נעצר אתמול שוב בחשד למעשים מגונים בקטינים. הוא קיים קשר ברשתות החברתיות עם אדם שהתחזה לבן 14 וכשהגיע למקום המפגש, על פי החשד כדי לקיים עימו יחסי מין, הוא נלכד על ידי בלשי המשטרה.

החשוד טוען, באמצעות פרקליטו עו"ד אסף דוק, כי הוא התכוון לסייע לנער לצאת מהארון ולא לקיים איתו יחסי מין. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו בחמישה ימים, אך החשוד שוחרר היום ממעצר על ידי בית המשפט - בעזרת עו"ד אסף דוק.

"למעשה מדובר באדם שטען לחפותו לאורך כל הדרך", הסביר עו"ד דוק בשיחה עם החדשות. "הגרסה שלו נשארה יציבה וקוהרנטית מתחילתה והטענה העיקרית שלו היא שהוא הכיר אדם, שנחזה להיות בגיר באתר היכרויות לגברים והוא הגיע לאותו מקום מפגש כאשר הוא ידע שמדובר בבגיר ולא בקטין, על מנת לסייע לו בתהליך היציאה מהארון".

הפרקליט הוסיף: "כל מה שנאמר בדיון על ידי המשטרה הוא לא נכון וטעון בירור. הלקוח שוחרר גם בגלל קושי ראייתי שהועלה על ידינו – שאותו אדם שאחראי לאותה התכתבות, אדון אבי דוביצקי, הוא אדם פרטי ולא סוכן משטרתי וגם אפילו לא עיתונאי ולכן הראיות שהוא אסף מוטלות בספק".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מדובר בקצין זוטר לשעבר שפוטר מהמשטרה בדרגת פקד לפני מספר שנים ע״ר חקירת מח״ש שהייתה נגדו בשעתו. בלא קשר למקרה זה או אחר, משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות מין באשר הם ובפרט נגד קטינים וחסרי ישע ותפעל למצות את הדין במלוא החומרה נגד אלו שיפגעו בקטינים וחסרי ישע ולא משנה היכן שירתו או עבדו בעברם".