רופאים בבית חולים (צילום: משה שי, פלאש 90, חדשות)
רופא חשוד שפגע מינית וסחט קטין | צילום: משה שי, פלאש 90, חדשות

ד"ר עידן ברק, רופא בן 37 מאזור מרכז הארץ נעצר בשבוע שעבר לאחר שעל פי החשד ביצע מעשים מגונים בקטין בן 14, ואף ניסה לסחוט אותו באמצעות איומים שיעשה לו "שיימינג". יחידת להב 433 עצרה את הרופא לאחר שנער סיפר להוריו על האיומים וניסיון הסחיטה ואלו הגישו תלונה במשטרה. הרופא חשוד בביצוע עבירות מין ברשת בקטין, מעשה סדום, סחיטה באיומים וייצור חומרי תועבה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

הרופא, ד"ר ברק, חשוד במקרה אחד של פדופיליה ברשת האינטרנט. על פי הודעת המשטרה, הוא יצר קשר עם הקטין באמצעות אפליקציות מסרים ולאחר שהקשר בין השניים התהדק, ביצע בו הרופא עבירות מין חמורות ברשת תוך ניצול תמימותו.

הרופא החשוד במעשים איים על הקטין כי יפיץ עליו הודעות כוזבות ויעשה לו "שיימינג". הנער סיפר להוריו על האירועים והם פנו למוקד 105 של המשטרה. החקירה מתנהלת בשיתוף פעולה עם גורמים במשרד הרווחה ומלווה על ידי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה.

המשטרה גם חשפה את הפרופילים המזויפים בעזרתם יצר הרופא קשר עם הקטין: Moshecohen ,Denisdaniel ,Mastpr ,Badboy ו-Badboy_17

באמצעות פרקליטו עו"ד שי רודה, ד"ר ברק ביקש צו איסור פרסום גורף על פרטי הפרשה ופרטיו המזהים. בית משפט השלום בראשון לציון, שדן בעניינו, דחה את בקשתו. פרקליטו של הרופא ערער על ההחלטה וכעת הדיון מתקיים בדלתיים סגורות בבית המשפט המחוזי בלוד.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו