זירת הרצח בקריית מלאכי, אילוסטרציה
זירת הרצח בקריית מלאכי | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

פרקליטות המדינה תגיש היום (שישי) כתב אישום חמור נגד שי ארביב, צעיר בן 24 מקריית מלאכי בגין הריגת יוסף ברוקלין ז"ל וחבלה בכוונה מחמירה באדם נוסף לפני כחודש בגלל סכסוך על אלף שקלים - כך נמסר היום מהמשטרה. 

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

האירוע הקשה התרחש ברחוב שזר בקריית מלאכי בתאריך 23 באפריל השנה: בשעת לילה התקבל דיווח במשטרה על קטטה בין מספר מעורבים במהלכה נדקרו שניים, אחד נפצע באורח אנוש והשני קל. כעבור מספר ימים נפטר הראשון. לאחר הדקירה פתחה המשטרה בחקירה מאומצת לאיתור החשוד במעשה, וכעבור מספר שעות הוא אותר ונעצר לחקירה. בהמשך לכך הוארך מעצרו מעת לעת ואף התקבל אישור מצד היועץ המשפטי לממשלה להארכה חריגה בימים. 

מחקירת האירוע עולה כי המנוח הגיע יחד עם חברו לרחוב שזר, שם הבחינו בחשוד. בין הצדדים החלו דין ודברים על רקע חוב כספי של המנוח לחשוד על סך כאלף שקלים, במהלכם שלף החשוד כלי חד והחל לדקור את המנוח ואת חברו ולגרום להם פציעות רבות.

מיד לאחר שדקר, נמלט החשוד מהמקום וכעבור כמה שעות הוא אותר ונעצר לחקירה במהלכה עלה שמו של חשוד נוסף שנכח במקום וזה אותר גם כן והועבר לחקירה בה מסר גרסתו לאירוע. מהמשטרה נמסר כי לאחר שמעצרו של החשוד העיקרי הוארך מדי מספר ימים, התגבשה תמונה ברורה של האירוע וחומרי החקירה הועברו לעיון והחלטת הפרקליטות, שכאמור הגישה נגד החשוד כתב אישום.