פרסום ראשון: האב שנחשד במעשים פליליים הקשורים למות בנו התינוק שטבע בג'קוזי בחדר מלון באשדוד, משוחרר היום (ראשון) ממעצר. המשטרה תשקול מחדש את ההליך המשפטי נגדו. האם עדיין במעצר.  

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מדובר בתיק בו ככל שנפרסת בפנינו תמונה רחבה יותר, לרבות חוות הדעת של הפסיכיאטר המחוזי, ניתן לומר שהמדובר בסיפור עצוב וקשה לא רק בשל התוצאות הטרגיות", מסרו עורכי דינה של האם מיכאל בוסקילה ושני פרג'ון. "מהיום הראשון בו ביקרנו את הלקוחה שלנו ניכר היה כי המדובר במי שמצבה הנפשי מעורר ומחייב בירור מיידי. בית המשפט נעתר לבקשתינו ובימים האחרונים אף הורה על אישפוזה בצו כפוי. מטבע הדברים לא נוכל בשלב זה להתייחס לגירסה אותה מסרה שכן דברים אלו עדיין מתבררים במסגרת החקירה המשטרתית".

ניידת משטרה מחוץ למלון בו טבע התינוק (צילום: רועי קסטרו, החדשות)
זירת האירוע במלון באשדוד | צילום: רועי קסטרו, החדשות

בשבוע שעבר פורסם לראשונה ב"החדשות" Online שהאם נבדקה על ידי הפסיכיאטר המחוזי, שקבע כי היא "לא הייתה אחראית למעשיה". זאת, לאחר ההתפתחות המשמעותית בחקירה שפורסמה במהדורה המרכזית. על פי הבדיקה, היא לא תוכל לעמוד לדין. בית המשפט האריך ביום חמישי האחרון את מעצרה בשישה ימים נוספים.

בשל ההתפתחות, המשטרה ביקשה לבצע לבצע נתיחה בגופתו של התינוק. המשטרה ביקשה לברר באמצעות הבדיקה את סיבת המוות, אך הוריו התנגדו להליך מסיבות הלכתיות ואף עתרו לבג"ץ, שדחה את העתירה ואישר את הנתיחה.

לפני כשבועייים פורסם במהדורה המרכזית תיעוד בלעדי ממצלמות האבטחה במלון באשדוד שחשף את רגעי הדרמה לאחר טביעת תינוק באחד מהחדרים. בתיעוד ניתן לראות את הפרמדיקים שהגיעו למלון כשהם מפנים את התינוק ומלווים בבני המשפחה. הפרמדיקים שהוזעקו לזירה החלו לבצע בתינוק פעולות החייאה והבהילו אותו לבית החולים אסותא בעיר, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.