הותר לפרסום: פאדיה קדיס בת 52 מיפו נמצאה בליל חמישי ללא רוח חיים בביתה כשהיא דקורה בפלג גופה העליון. קדיס היא אלמנתו של גבי קדיס, יו"ר האגודה האורתודוכסית לצדקה ביפו שנרצח במהלך תהלוכת חג המולד בשנת 2012. שני בני אדם נעצרו בחשד לביצוע המעשה וצו איסור פרסום הוטל על פרטי המקרה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

גופתה של קאדיס נמצאה עם סימני אלימות קשה על גופה. צוות של מגן דוד אדום שהגיע לזירה איתר את האישה בחדר האמבטיה עם סימני דקירה בפלג גופה העליון ונאלץ לקבוע את מותה במקום. "מאז רצח בעלה היא התרחקה והסתגרה אך היא מעולם לא סיפרה לנו אם מישהו מאיים עליה. הרצח תפס אותנו בהפתעה גמורה", מספרת חברתה של קאדיס.

בעלה של קאדיס, גבי נחשב לבכיר בקהילה הנוצרית ביפו. בשנת 2012 אדם המחופש לסנטה קלאוס דקר את קאדיס למוות במהלך תהלוכת חג המולד החגיגית. בשנת 2016 הורשע פואד אבו מאנה בביצוע הרצח על רקע סכסוך נדל"ן.

זהו הרצח החמישי המתרחש ביפו בשבועות האחרונים והתחושה ברחוב קשה. "המשטרה יודעת להגיע רק אחרי הרצח. הם טובים בשביל לחלק קנסות לילדים בני 13 על אופניים חשמליים". מהמשטרה נמסר כי החשודים יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.