חשד לרצח: אישה בת 50 נמצאה אתמול (חמישי) ללא רוח חיים בדירתה ביפו עם סימני אלימות קשים על גופה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום איתרו את האישה בחדר האמבטיה עם סימני דקירה בפלג גופה העליון וקבעו את מותה במקום. האישה ככל הנראה נדקרה במקלחת מספר שעות קודם לכן והדוקר נמלט. המשטרה הודיעה כי אדם אחד נעצר בחשד לביצוע האירוע וצו איסור פירסום גורף ניתן על ידי השופט אמיר ויצנבליט.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הנרצחת היא ככל הנראה קרובת משפחה של אדם מוכר ומכובד מאוד בקהילה הנוצרית-אורתודוקסית ביפו שנרצח לפני חמש שנים. בגלל הרגישות של הרצח, כוחות גדולים של המשטרה, כולל של היחידה המרחבית - המופקדת על פיענוח של פשעים חמורים - נמצאים במקום.

סמוך לשעה 22:15 התקבל במוקד מד"א מרחב דן דיווח על אישה מחוסרת הכרה בדירה ברחוב אוהב ישראל: חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו כי מצאו את האישה כשהיא ללא רוח חיים וקבעו את מותה.

חובש רפואת חירום במד"א רן מנוסיס סיפר: "בדירה שכבה אישה כבת 50 כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות אך היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותה".

זהו מקרה הרצח ה-5 ביפו בשבועות האחרונים והתחושה ברחוב קשה. תושבי האזור מדברים על אוזלת ידה של המשטרה בכל מה שקשור בהתמודדות עם פשע ורצח: "המשטרה יודעת רק לתת קנסות לילדים בני 13 עם אופניים חשמליים", מספר תושב השכונה. חברתה של הנרצחת מספרת על אמא ש'טה שדאגה לטפל בילדיה ונכדיה: "הרצח תפס אותנו בהפתעה גמורה, אנחנו מקווים שהמשטרה תעצור במהרה את האחראים לכך".