ביום שישי האחרון פרצה קטטה המונית במהלך אימון של קבוצת הפועל תל אביב. אך בעוד עד כה טענו בקבוצה כי מי שהיו מעורבים בקטטה היו אוהדים בלבד, היום (שני)הודיעה המשטרה כי בעקבות החקירה שעדיין נמשכת, נחקרו היום באזהרה גם שלושה משחקני הקבוצה. לאחר מספר שעות הם שוחררו בתנאים מגבילים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

באימון בסוף השבוע, האחרון לפני המשחק הגורלי בו ירדה הפועל ליגה, פרצו אוהדים רבים למגרש עצמו והחלה קטטה אלימה בינם לבין השחקנים. האוהדים טענו כי השחקנים התגרו בהם, אך בתחילה נעצרו רק 4 אוהדים לחקירה. היום דיווחה המשטרה על חקירת גרסתם של השחקנים גם כן בחשד לתקיפת אוהדים, אך לא פירטה מי הם השחקנים שנחקרו.

"במסגרת חקירת המשטרה את אירועי האלימות במהלך אימון במתחם וולפסון ביום שישי, נחקרו היום במשטרה מספר חשודים נוספים שעל פי החשד היו מעורבים באירוע", מסרה המשטרה. "החקירה נמשכת, וישנם חשודים נוספים שצפויים להחקר. המשטרה פועלת למיגור האלימות ממגרשי הספורט ונעשה כל שניתן על מנת למצות את הדין עם כל מי שמעורב באירועי אלימות מכל סוג שהוא".

במועדון הפועל תל אביב הדגישו כי הם מגנים ומוקיעים את "ההתנהגות המבישה של קומץ אוהדים, אשר חודר למגרש אימונים בכדי להכות שחקנים וכל מטרתו הוא להזיק למועדון אותו הוא מתיימר לאהוב. לא משנה באיזו סיטואציה ספורטיבית המועדון נמצא, מדובר באירוע חריג שאין לו מקום בעולם הספורט".

עוד נמסר מהקבוצה כי "אותו קומץ אלים וקיצוני אינו מייצג ולו במעט את קהל אוהדי הפועל תל אביב שרובו ככולו קהל תומך, מסור ואוהב. אנו כמועדון נעשה כל שביכולתנו בכדי לעזור למשטרת ישראל לשים ידה על המתפרעים.