הרוחות סוערות בקבוצה שעומדת בפני סכנת ירידה: עשרות אוהדים פרצו היום (שישי) למגרש בו מתאמנת הפועל תל אביב והתעמתו עם שחקני הקבוצה. כוחות משטרה שהוקפצו למקום הפרידו בין הצדדים.  השחקנים לא נזקקו לטיפול רפואי, וחשוד אחד נעצר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עשרות אוהדי הפועל תל אביב הגיעו לאימון, וחלקם קיללו את השחקנים. האוהדים טענו ששחקן הקבוצה אדי גוטליב הגיב להם, ובשלב זה אוהדים רבים פרצו למגרש עצמו והחלה קטטה אלימה: אוהדים תקפו שחקנים וחלק מהשחקנים הגיבו.

מאמן הקבוצה מנחם קורצקי ניסה להפריד בין הצדדים: תוך זמן קצר הגיעו שוטרים שפיזרו את האוהדים. גם אחד מבעלי הקבוצה איציק ניסנוב ניסה להפריד וספג בעצמו, בעוד גוטליב עזב את המקום בליווי משטרתי. "המשטרה עיכבה בשלב זה חשוד בגין מעורבות באירוע ופתחה בחקירה לברור הנסיבות", נמסר.

תיעוד הקטטה שפרצה באימון (צילום: באדיבות ONE)
המאמן והבעלים הפרידו בין הצדדים | צילום: באדיבות ONE

במועדון הפועל תל אביב הדגישו כי הם מגנים ומוקיעים את "ההתנהגות המבישה של קומץ אוהדים, אשר חודר למגרש אימונים בכדי להכות שחקנים וכל מטרתו הוא להזיק למועדון אותו הוא מתיימר לאהוב. לא משנה באיזו סיטואציה ספורטיבית המועדון נמצא, מדובר באירוע חריג שאין לו מקום בעולם הספורט".

עוד נמסר מהקבוצה כי "אותו קומץ אלים וקיצוני אינו מייצג ולו במעט את קהל אוהדי הפועל תל אביב שרובו ככולו קהל תומך, מסור ואוהב. אנו כמועדון נעשה כל שביכולתנו בכדי לעזור למשטרת ישראל לשים ידה על המתפרעים".

האירוע התרחש באימון הקבוצה במתחם חודורוב בתל אביב, יום לפני המשחק הגורלי על ההישארות בליגה נגד הפועל רעננה - משחק בו הפועל תל אביב חייבת לנצח על מנת לשמור על התקווה להישאר בליגה. הפועל תל אביב לא תלויה בעצמה, ומקווה שיריבתה לתחתית הפועל אשקלון לא תנצח גם כן את קריית שמונה