השוטר בהארכת מעצרו, הבוקר
השוטר בהארכת מעצרו, הבוקר | צילום:

שוטר נעצר בחשד לעבירות מין במספר קטינות - כך הודיעה הבוקר (רביעי) המחלקה לחקירות שוטרים. המקרה האחרון שמיוחס לשוטר הוא מעשה מגונה בילדה - רק בת שש: מדובר בבת של מכרים של השוטר. במחלקה לחקירות שוטרים חושדים כי השוטר פגע גם בילדות אחרות בעבר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

השוטר, תושב אזור המרכז בן 45, משרת במחוז ש"י במשטרה. בעבר התקבלו במשטרה שתי תלונות נגדו בגין מעשים מגונים בילדות, אך התיק נסגר בהעדר ראיות. למרות שהיו תלונות קודמות שהוגשו נגד השוטר הוא המשיך בתפקידו.

אתמול השוטר נעצר ונחקר בגין שורת עבירות - והוא הובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

מחלקה לחקירות שוטרים, מח
המחלקה לחקירות שוטרים חוקרת את הפרשה | צילום: פלאש 90, יונתן סינדל, חדשות

מהמשטרה נמסר בתגובה כי "מדובר בחשד למקרה חמור וחריג ומשטרת ישראל תסייע למחלקה לחקירות שוטרים בכל דרך על מנת להגיע לחקר האמת. למותר לציין כי המשטרה דוחה בשאט נפש התנהגות עבריינית מכל סוג וקל וחומר בחשדות לעבירות מסוג זה. המשטרה תפעל על פי כל דין ותנקוט בכל אמצעי מנהלי נגד חשודים במעשים אלה".

בשבוע האחרון נחשפו שתי פרשות דומות, בהן אנשי מקצוע המשיכו לעבוד למרות תלונות שהוגשו נגדם בעבר: המורה המחליף שאול שמאי, שמלמד בבית ספר בתל אביב, נעצר בחשד למעשים מגונים בילדות - ולאחר מכן התברר כי המשיך לעבוד למרות שוהגשו נגדו תלונות בעבר.

אתמול נחשף כי מורה בבית ספר יסודי בטבריה נעצר בחשד לעבירות מין שביצע לכאורה בילדות ביישוב בו התגורר עד לפני כשנה: החשוד הצטייד באישור העסקה רק לאחרונה, על מנת להמשיך לעבוד.

בפרשה נוספת שהותרה הבוקר לפרסום, נעצר גבר מבת ים בחשד שביצע עבירות מין בבתו החורגת במשך 10 שנים. האיש, תושב בת ים בן 54, נעצר בעקבות תלונת בתו החורגת ויובא גם הוא להארכת מעצר.