זירת רצח באשקלון, היום (צילום: דוברות מד"א)
זירת רצח באשקלון, היום | צילום: דוברות מד"א

לקח את בנו לגרושתו, היה מעורב בתאונה שאחריה השאיר את רכבו בזירה וכשחזר לביתו רצח לפי החשד את בת זוגו והתאבד - חקירת הרצח וההתאבדות באשקלון הבוקר (שבת) חושפת פרטים חדשים על השעות שקדמו למעשה המזעזע.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

טרייבוס ולדלן, בן 41, הוא החשוד ברצח בת זוגו אותה חנק למוות ואז קפץ אל מותו מחלון ביתו בקומה ה-8 ברחוב בן עטר. כוחות משטרה שהגיעו למקום בעקבות הדיווח על הגופה המוטלת על הקרקע פרצו לדירה בסיוע כוחות כיבוי ומצאו בפנים את גופת בת זוגו של ולדלן, בשנות ה-30 לחייה, כשעליה סימני אלימות. בנוסף, מצאו השוטרים בדירה מכתב בו קושר עצמו החשוד שהתאבד למעשה.

חוקרי המשטרה ואנשי מעבדת הזיהוי הפלילי פתחו בחקירת האירוע, תוך איסוף ממצאים וגביית עדויות, ממנה עולה כי לקראת שעות הצהריים הסיע ולדלן את בנו הקטין אל בית גרושתו ובדרכו חזרה לכיוון אשקלון היה מעורב עם רכבו בתאונת דרכים עצמית, מסיבה שאינה ברורה. הוא השאיר את רכבו במקום התאונה והמשיך לביתו, שם לפי החשד חנק למוות את בת זוגו ואז שם קץ לחייו.

גופותיהם של השניים הועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר לבדיקת נסיבות מותם, והמשטרה ממשיכה בחקירה. בשלב זה לא ידוע על אירועי אלימות בעבר הקשורים לבני הזוג.