ענבל אור ממשיכה להסתבך: שוטרים הגיעו למלון בצפון תל אביב שבו מתאכסנת יזמית הנדל"ן לאחר שהבוקר (שני) היתה אמורה להיחקר בחשדות בעניינה, אולם לא התייצבה בפני החוקרים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אור אמרה לשוטרים שהגיעו למקום כי היא חשה בכאבים בחזה. אמבולנס ופראמדיקים של מד"א הוזעקו למלון בכדי להעניק לה טיפול רפואי. כשעתיים לאחר מכן עזבו החוקרים ופראמדיקים את המלון, ואור נותרה בחדרה. "התחושות שלנו גרועות", אמרה אמה של אור זמן קצר לאחר המקרה. "יש לה הוכחות יפות מאוד למשטרה, אבל היא לא מרגישה טוב". כשנשאלה אם רודפים את בתה, השיבה - "כרגע לא רודפים אף אחד". ‎

ענבל אור, אמבולנס
אמבולנס הוזעק למלון | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2
אמבולנס, בית מלון, ענבל אור
צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

אור היתה אמורה להגיע להמשך חקירתה בנוגע לחשדות שהתעוררו בעניינה בגין מרמה, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועבירות נוספות. החוקרים מתמקדים בדוח הנאמן שהראה כי אור הונתה לכאורה רוכשי דירות וכי נהגה לרשום דירות על שמם של שני רוכשים.

אילוסטרציה
השוטרים הגיעו למלון בה שהתה אור | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

במסגרת החקירה שמתבצעת ביחידה לחקירות הונאה במחוז תל אביב, החל איסוף מסמכים הקשורים לפעילויותיה העסקיות של אור. החקירה החלה ככל הנראה בעקבות תלונה של אחד מרוכשי הדירות שגילה לאחר שביצע את העסקה כי היא נמכרה לאנשים נוספים. 

747560
צילום:

במקביל לחקירת המשטרה דווח כי אור תגיש היום תלונה במשטרה בגין מעילה בכספי החברה מצד בכירים בחברה שעמדה בראשה. בריאיון ל"אולפן שישי" רמזה אור שהיא מתחילה לחקור חשדות אלה, ובמהלך סוף השבוע העבירה מכתב ראשוני למשטרה לפיו היא מתכוונת להציג את ההאשמות הללו ולגבות אותם במסמכים.

בשלב זה לא ברור היקף המעילה עליה דיברה אור, ובאילו כספים מדובר. העובדים מצדם תקפו בחריפות את אור באמצעות עורכי דינם, וטענו כי אין שחר לטענות.