במשך חצי שנה לא סיפרה י', עובדת ניקיון בעירייה בדרום, לאיש על האירועים הקשים שעברה. לפני שבועיים אזרה אומץ והתלוננה בפני מנהליה כי הותקפה מינית על ידי מנהל במחלקה שבה היא עובדת, שהבטיח לה לטענתה כי יעלה את משכורתה בתמורה להסכמתה לקיים עמו יחסי מין. אתמול (רביעי), למחרת הפרסום הראשון בחדשות 2 Online, העבירו המנהלים תלונה רשמית במשטרה, שפתחה בחקירה. בשיחה עם חדשות 2 Online שחזרה היום י' את מה שקרה, לטענתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפני חצי שנה נכנסה למשרדו של העובד בבניין העירייה כדי לבקש ממנו לעבוד מספר שעות נוספות מדי יום כדי להגדיל את משכורתה. לטענתה, התנאי שהציב לה היה ברור. "הוא קם, סגר את הדלת, הסתובב ונישק אותי בצוואר", סיפרה. "אמרתי לו 'מה אתה עושה?' הייתי בהלם. הוא תפס לי את הרגליים והידיים, לא ידעתי מה לעשות. לא יכולתי לעשות כלום, לא יכולתי לצעוק אפילו.

"אמרתי לו 'לא באתי לשכב איתך', הוא אמר 'לא, אל תדאגי, אני אעזור לך, את תעבדי ארבע שעות ותקבלי שמונה שעות'", תיארה י' את הסיטואציה במשרדו של המנהל. "הוא הוציא את התחתונים, השתתקתי כולי, התחלתי לרעוד, אמרתי לעצמי 'רק שיפתח את הדלת ואני אברח'".

"בכיתי, סיפרתי שהוא אנס אותי"

לדברי י', יומיים לאחר המקרה התקשר אליה המנהל והתנצל בפניה על התנהגותו. "הוא אמר 'מצטער, אני לא יודע מה קרה לי', ואמר לי 'בואי נצא, אל תדאגי, אני אעשה אותך מלכה, אתן לך שעות'". לטענתה, בשלושת השבועות הבאים היא ניהלה איתו מערכת יחסים מינית, תוך שהוא מבטיח לה שוב ושוב לנצל את סמכותו כדי להיענות לבקשתה ולהגדיל את היקף משרתה.

הקשר בין י' לבין האיש נותק לאחר שהבינה, לטענתה, כי הוא מנצל אותה. לפני כשבועיים נפגשו במהלך העבודה ולדבריה הוא השפיל אותה והתריס כלפיה. אז החליטה לאזור אומץ ולספר לעובדת אחרת בעירייה על מה שקרה. "בכיתי, רעדתי, והיא שאלה אותי מה קרה", סיפרה. "אמרתי לה שהוא אנס אותי".

במענה לפניית חדשות 2 Online הבהירו בעירייה כי האיש הושעה ל-14 יום וכי הוחלט לפתוח בבדיקה. רק אתמול בבוקר הוגשה תלונה רשמית במסגרתה מסרה המתלוננת לחוקרים את עתודה. בימים הקרובים צפוי האיש להיחקר.