"הרגתם אותי, הורגים אותי, יש לי ילדים, הורים...אני יודע שאתם רוצים לקחת אותי לפרדס, כולי דם!". במשך דקות ארוכות התחנן על חייו צעיר בן 26 מאזור אשקלון, שנחטף על פי החשד על ידי שניים מבני גילו - בן דוידוביץ' ולירון חייט, שנגדם הוגש אתמול (שני) כתב אישום. הסיבה: הוא "העז" לצאת עם חברתו לשעבר של אחד מהם, בזמן שזה ריצה עונש מאסר. מתברר כי במהלך האירוע הצליח הצעיר להגיע אל הטלפון הסלולרי של אחד החשודים, חייג למוקד 100 של המשטרה וזרק את המכשיר מתחת לכיסא והמוקדן שומע את כל שמתרחש. האזינו להקלטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי האישום, השניים הגיעו אל הצעיר כשהם מלווים בשלושה חשודים נוספים שטרם נתפסו, ובאיומי סכין הכניסו אותו לרכב תוך שהם מכים אותו באלות בכל חלקי גופו. לאחר מכן הם הסיעו אותו לפרדס, הפשיטו אותו מבגדיו, קשרו אותו וחתכו אותו בידיו וברגליו.

הוכה באלות
הוכה באלות | צילום:

למרות שבמשך זמן די ארוך ניסה הצעיר לעשות כל שביכולתו כדי להגיד לשוטרים כי הוא הותקף ונחטף תוך שהוא מנסה לרמוז להם את מיקומו - הגיעו כחולי המדים רק לאחר שעובר אורח הבחין בו כשהוא מתהלך פצוע סמוך ליישוב בת הדר. שוטרי מרחב לכיש שהגיעו למקום הצליחו לשים את ידיהם רק על שניים מתוך חמשת החשודים. שלושה אחרים נמלטו וטרם אותרו עד היום.

ההגה מוכתם בדם
ההגה מוכתם בדם | צילום:

עורך הדין נס בן-נתן, המייצג את אחד הנאשמים, אמר כי מרשו "מכחיש כל קשר למיוחס לו ומסר אליבי לשעת האירוע. אנחנו לא חושבים שהמתלונן באמת זיהה אותו ואנחנו נפריך את טענות התביעה בבית המשפט. למתלונן היו, כך אנחנו מבינים, סכסוכים רבים ועצם העובדה שהוא מניח שמה שקרה לקורבן קשור למרשי זו לא ראייה".