המונית שהושבתה פעמיים
המונית שהושבתה פעמיים | צילום: דוברות המשטרה‎, חדשות

כתב אישום הוגש נגד נהג מונית בטבריה שנתפס לאחר שנהג ושתה בו זמנית - פעמיים בחודש: בפעם הראשונה שנעצר על ידי המשטרה הוא אחז בידו בקבוק בירה ונמצאה בגופו כמות אלכוהול העולה פי 10 על המותר. המונית הושבתה למשך 30 יום ורישיונו של הנהג נפסל עד לתום ההליכים. כחודש לאחר מכן הוא חזר לנהוג במונית למרות הפסילה וגם הפעם הוא נתפס נוהג עם בקבוק בירה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

הנאשם נתפס לראשונה לאחר שהתקבל דיווח במשטרה על מונית שנוסעת ב"זיגזג" ברחוב הגליל בטבריה. השוטרים הגיעו לאזור והחלו לבצע סריקות עד שהבחינו בנהג המונית כשהוא מחזיק בידו בקבוק בירה ולצידו יושבת נוסעת. במושב האחורי היו מפוזרים בקבוקי בירה נוספים, ובבדיקת נשיפה שבוצעה לנהג המונית נמצאה כמות אלכוהול גדולה פי 10 מהמותרת לנהג ציבורי.

הנהג נעצר והובא לדיון בבית המשפט לתעבורה שהורה על פסילת רישיון הנהיגה שלו עד תום ההליכים המשפטיים ואף הורה על השבתת הרכב למשך 30 ימים. כחודש לאחר מכן, לאחר שהמונית הוחזרה לבעליה, התקבל דיווח נוסף במשטרה על נהג מונית שמחזיק בידו בקבוק בירה ונראה שהוא שתוי.

לאחר שנתפס, השוטרים נדהמו לגלות כי מדובר בנהג שנעצר על ידם חודש קודם לכן, והוא נוהג במונית למרות שרישיונו פסול. הנהג נעצר בשנית והוגש נגדו כתב אישום. בית המשפט הורה על שחרורו בתנאים מגבילים, ביניהם מעצר בית והשבתה של המונית למשך 60 ימים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו