נתניהו: נמצא את האשמים (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות)
זירת מציאת גופתה של הצעירה | צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות

רצח הצעירה ביער בדרום ירושלים: הצעירה שנרצחה היא אורי אנסבכר, בת 19 מתקוע, בת שירות לאומי שהתגוררה עם חברותיה בדירה שכורה במרכז ירושלים. הצעירה הוכרזה נעדרת אתמול בצהריים ובמשך כמה שעות חיפשו אחריה עד שגופתה נמצאה באזור עין יעל, על אם הדרך, עם פצעי דקירה בפלג גופה העליון. גופתה של הצעירה הועברה לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

הוריה ספדו לה היום: "היא הייתה נשמה קדושה מבקשת משמעות בעלת נפש רגישה לכל אדם ויצור, ורצון אינסופי לתיקון העולם בטוב".

עשרות חוקרי משטרה, אנשי שב"כ ומשמר הגבול הגיעו הבוקר לזירה שבה נמצאה גופת הצעירה. האירוע - שתחילה נחשד כאירוע אובדני - נחקר כחשד לרצח, גם בשל סימני האלימות והדקירה שנמצאו על גופת הצעירה. על כל פרטי החקירה וגם על זהות הנרצחת הוטל צו איסור פרסום. 

חוקרי המשטרה - היחידה המרכזית של משטרת ירושלים - והשב"כ שהצטרפו לחקירה עיכבו מספר צעירים פלסטינים במקום, אבל בחלוף חקירה קצרה הם שוחררו. נכון לשעה זו אין בידי המשטרה חשודים. כל הכיוונים נחקרים – גם האפשרות שמדובר ברצח על רקע לאומני וגם האפשרות שמדובר באירוע פלילי.

על גופתה של הצעירה נמצאו סימני אלימות. צוות מד"א הוזעק למקום ונאלץ לקבוע את מותה. בשעות הערב נמצאה בשטח מיוער בדרום ירושלים צעירה כשעל גופתה סימני אלימות קשים ופצעי דקירה בחזה ובבטן. צוות של מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותה. למקום הגיעו כוחות גדולים של צבא, משטרה וכוחות חקירה מיוחדים - שב"כ ובכירי מחוז ירושלים.‎

זירת הרצח, שבוע שעבר (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות)
כל כיווני החקירה נחקרים | צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, חדשות

בהתחלה התייחסו חוקרי המשטרה למקרה כאירוע אובדני, אבל הסימנים המאוד קשים שנמצאו על הגופה הרחיקו את החשד הזה והובילו את החקירה לכיוון רצח. בשלב זה צו איסור פירסום הוטל על כל פרטי החקירה.

על פי הודעת המשטרה הגופה אותרה באזור מיוער סמוך לעין יעל. לאוויר הועלה בניסיונות לסייע בסריקת האזור. נפתחה חקירה ובשלב זה כלל כיווני החקירה נבדקים. החשד המסתמן הוא שמדובר ברצח.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו