יסמין רז שנפלה אל מותה ‎
יסמין רז ז"ל | צילום: מתוך פייסבוק‎, חדשות

מה קרה ליסמין רז? משפחתה של הצעירה בת ה-26, שנפלה אל מותה בשבוע שעבר מהדירה שבה התגוררה בחולון, טענה היום (שני) כי הצעירה נדחפה למותה ולא קפצה. האיש שבדירתו התגוררה הצעירה סיפר לחדשות Online על אירועי אותו היום. "לא דחפתי אותה, אני אשמח להיפגש עם המשפחה שלה", סיפר. "אני אהבתי אותה, לא באופן רומנטי".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בני המשפחה טענו מנגד כי ביום שבו מצאה יסמין את מותה נשמעו זעקות רמות מתוך הדירה שבה התגוררה. יסמין והאיש שגרה אצלו הטיחו האשמות זה בזו "בצעקות מחרישות אוזניים", שאחד השכנים סיפר שהגיעו עד לחדר המדרגות: "כל הבניין דיבר על זה ושאלנו אחד את השני מה קורה שם".

בתקופה האחרונה יסמין עברה להתגורר עם אדם מבוגר ממנה. השכנים סיפרו לחדשות Online שלאורך השנים, טרם כניסתה של יסמין לדירה, נכנסו לדירה אנשים מפוקפקים ונרקומנים. המשטרה ממשיכה לבדוק את נסיבות המקרה ומעריכים כי מדובר בהתאבדות.

ביום ראשון שעבר הגיעו כוחות משטרה לרחוב רבינוביץ' בחולון בתגובה לדיווח על צעירה כבת 26 שקפצה אל מותה מחלון אחת הדירות.

"היא אהבה את החיים, ואהבה את כל מה שחי", סיפר אביה של יסמין, אבנר רז, לחדשות Online. "אין שום סיכוי שהיא התאבדה. אני בטוח שמדובר ברצח". במשטרה מבהירים שלמרות ההנחה שיסמין שמה קץ לחייה עקב מצב נפשי קשה - כל כיווני החקירה נבדקים.