זירת הטביעה, לפני כחודשיים
אילוסטרציה | צילום: דוברות מד"א, חדשות

שלף מהמטבח סכין עם להב באורך של 20 ס"מ, נכנס לסלון ונעץ את הסכין בעוצמה בזוגתו - כך עולה מכתב האישום שהוגש היום (שני) נגד תושב ספרד בן 54 שמואשם בניסיון רצח של אשתו הישראלית בת ה-39 בדירתם באילת. המניע למעשה - קנאה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

האירוע המדובר התרחש בעיר הדרומית לפני כשבועיים. על פי כתב האישום שהוגש על ידי פרקליטות מחוז דרום פלילי, הנאשם, פרננדו סקורונט, הגיע לדירה בה התגורר יחד עם רעייתו שלה נישא לפני כשנתיים ועם בתה כשהוא תחת השפעת אלכוהול. 

בין בני הזוג התפתח ויכוח שבמהלכו התחיל סקורונט לדחוף את אשתו ולצעוק עליה. היא בתגובה התקשרה למוקד 100 של המשטרה ובאותו הזמן הנאשם נכנס למטבח, שלף משם סכין ודקר אותה בעוצמה בחזה. לאחר הדקירה, המתלוננת נפלה על הספה אבל זה לא עצר את הנאשם שניסה לדקור את אשתו פעמים נוספות.

מחאת הנשים על האלימות נגדן, ארכיון
מחאת הנשים על האלימות נגדן, ארכיון | צילום: פעילות לילה טוב, חדשות

בתה, שהייתה עדה לכל המתרחש, יצאה מהדירה ורצה להזעיק עזרה באמצעות השכנים, כל זאת בזמן שאימה ממשיכה להיאבק בבעלה. בשלב מסוים, הצליחה המתלוננת לקום על רגליה ולרוץ לכיוון היציאה מהדירה, אולם סקורונט הצליח להשיג אותה והטיח את ראשה פעמיים בדלת. לאחר מכן הותיר אותה שרועה ומדממת על הרצפה.

בסופו של דבר, הצליחה המתלוננת להימלט ומצאה מסתור באחת מדירות השכנים. באותו הזמן, סקורונט השאיר את הסכין במטבח, לקח את תיקו, יצא מהדירה ואז נעצר על ידי המשטרה בפתח הבניין. במקביל, פונתה המתלוננת לבית החולים, שם אושפזה במחלקה לטיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת, לאחר מכן היא הועברה לאשפוז במחלקה הכירורגית. כתב האישום שהוגש נגד סקורונט מייחס לו שלל עבירות, בהן ביצוע עבירות של ניסיון רצח, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות כנגד בת זוגו ואיומים. נוסף לכתב האישום, הגישה הפרקליטות גם בקשה לעצור אותו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו