החשוד שנעצר ע
החשוד ברצח (ארכיון) | צילום: אסתי דזיובוב / TPS, חדשות

הותר לפרסום: חשוד שנעצר ונחקר לפני כשלושה שבועות בחשד למעורבותו ברצח בני הזוג כדורי בדירתם בארמון הנציב לפני כחודש שוחרר היום (חמישי) בתנאים מגבילים, בהוראת בית המשפט. במשטרה שוקלים לערער על ההחלטה. בשלב הזה עדיין אין פריצת דרך בחקירת הרצח.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בני הזוג, בני 68 ו-71, נמצאו מתים בדירתם לפני כחודש. גופותיהם אותרו בדירתם הנעולה כשעליהן סימני אלימות קשים. לפי הערכות המשטרה השניים נרצחו כמה ימים לפני מציאתם, והרצח בוצע באמצעות סכין שהרוצח נטל עמו מהזירה.

תמר כדורי ז''ל
תמר כדורי ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

הגופות אותרו ביום ראשון, 13 בינואר, לאחר שקרוביהם דיווחו לרשויות שלא הצליחו ליצור עמם קשר מאז יום חמישי שקדם לכך. והמשטרה מסרה מאז כי חלה התפתחות משמעותית בחקירה. שכניהם וחבריהם הקרובים של הנרצחים, בני הזוג ברוך, סיפקו עדות חשובה למקרה: "שמענו את תמי ויהודה צועקים", הם סיפרו. "עלינו במדרגות סביב השעה 12:00 בצהריים, הדלת שלנו הייתה פתוחה ושמענו את שניהם צועקים. יכול להיות שזה היה רגע קריטי, עד היום אני אוכל את הלב על זה".

עו"ד איתמר בן גביר המייצג את משפחת כדורי אומר בתגובה לשחרור החשוד בפרשה: "לצערנו החשוד לא נחקר בחקירת שב"כ ועושה רושם שנהגו איתו בכפפות של משי ולא הקשו עליו. התחושה של המשפחה שלא מיצו את ההליך מול החשוד, אך בכל מקרה המשפחה מתפללת שהאמת תצא לאור ושהמשטרה תמשיך לחקור ולברר את הרצח המזוויע של ההורים, בני הזוג כדורי".