חשד לרצח כפול בירושלים (צילום: פלאש 90, נועם רבקין פנטון, חדשות)
זירת הרצח בירושלים | צילום: פלאש 90, נועם רבקין פנטון, חדשות

התפתחות בחקירת הרצח הכפול בירושלים: במשטרה ממשיכים לחקור את רציחתם של בני הזוג תמר ויהודה כדורי בני 68 ו-71, שנדקרו למוות בדירתם בשכונת ארמון הנציב, והיום (שלישי) חלה התקדמות משמעותית בחקירה - שרוב פרטיה עדיין אסורים לפרסום. אתמול פורסם במהדורה המרכזית כי ההערכה המסתמנת היא שהרקע למעשה הוא לאומני.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בני הזוג נמצאו ללא רוח חיים בדירתם הנעולה ביום ראשון, ולהערכת המשטרה הרצח אירע עוד ביום חמישי בשבוע שעבר. יום לפני כן, באותה שכונה, נדקרה הנערה הדר בצלאל - מה שחיזק את ההערכה שהרקע הוא לאומני.

בריאיון למהדורה המרכזית אמש שיחזרה בצלאל את הרגעים שבהם הותקפה ונדקרה: "חשבתי שהוא חנק אותי בהתחלה ואז ראיתי שיורד לי דם. הוא ברח, לא הצלחתי לראות". הדר נפצעה בצוואר וביד והועברה במצב קל, והיא נתונה מאז בפחד שרק גבר כשנמצאו הגופות. בשלב זה היא לא הולכת לבית הספר, ולדבריה, היא תפסיק לפחד רק כאשר ייתפס הרוצח: "אני חושבת שזה מחבל ומפחדת לצאת".

בני הזוג שגופותיהם אותרו בשבוע שעבר בדירת מגורים נעולה בשכונת ארמון הנציב ועל פי החשד נרצחו הם תמר ויהודה כדורי בני 68 ו-71, הורים לשלושה ילדים. יהודה ניהל משרד רואי חשבון במרכז ירושלים. צו איסור פרסום הוטל על החקיר.

תמר כדורי ז''ל (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
תמר כדורי ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

השוטרים שהגיעו לדירה מצאו על שתי הגופות סימני אלימות קשים: האישה נמצאה דקורה, ועל הגבר גם אותרו סימני דם אך החבלות וכמויות הדם הם לא סיבת המוות. ההערכה היא שהרצח הכפול של הזוג בוצע באמצעות סכין, ושהרוצח נטל את הסכין עמו מהזירה. בני הזוג מתו כבר לפני כמה ימים, והם אותרו לאחר שקרוביהם דיווחו לרשויות שלא הצליחו ליצור עמם קשר מאז יום חמישי האחרון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו