מתחזים בווטסאפ
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

"התחזה וסחט תמונות": תושב ראשון לציון בן 38, הואשם הבוקר (רביעי) בעבירות מין בקטינות. על פי כתב האישום, בשניים מהמקרים הוא סחט קטינות ואמר להן שיפרסם את תמונותיהן האינטימיות אם לא ישלחו לו עוד. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר לבית משפט השלום בראשון לציון את כתב האישום נגדו. העבירות המיוחסות לו: קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הטרדה מינית בקטינה שטרם מלאו לה 15 שנים, התחזות לאדם אחר, סחיטה באיומים, גרימת מעשה מגונה בכוח, והפרת הוראה חוקית.

על פי כתב האישום, שהוגש ע"י עו"ד אלירן אשכנזי, התנהל נגד העצור הליך אחר בבית משפט השלום בפתח תקווה - ובמסגרתו נאסר עליו להשתמש בטלפון חכם ובכל אמצעי תקשורת אינטרנטי. למרות זאת הוא רכש טלפון חכם ובאמצעותו יצר קשר עם 11 קטינות בוואטסאפ ובאינסטגרם.

לפי האישום, הוא התחזה לצעיר העוסק בדוגמנות, שלח לקטינות תמונות של נערים צעירים תוך שהוא מזהה עצמו כמצולם בתמונות והציג בפניהן כי הוא מעוניין בקשר זוגי - רומנטי. ההתכתבויות והשיחות של הנאשם עם הקטינות היו בעלות אופי מיני, שבמסגרתן קיבל או ניסה לקבל, תמונות בעלות אינטימיות של הקטינות, וגרם לחלקן לבצע מעשה מיני בגופן.

בשניים מן המקרים, סחט לכאורה הנאשם באיומים את הקטינות, בכך שאמר להן כי יפרסם את תמונותיהן האינטימיות אותן שלחו לו, אם לא ישלחו לו תכנים מיניים נוספים. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו