המשטרה עצרה אתמול תושב נהריה כבן 40 בחשד לניסיון פגיעה מינית בקטינה בת 14, והיום (שישי) הוא הובא לדיון בבימ"ש השלום בחיפה. מחקירה ראשונית עלה כי החשוד הופיע אתמול בצהריים בפתח ביתה וסיפר שהוא מחלק פריטי דת. הוא נשק לה וקבע איתה שישוב בערב. אמה של הקטינה ששמעה על הסיפור המתינה לו ותיעדה אותו תוך כדי שהיא מתחקרת אותו בנוגע לסיבת הגעתו.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות 

החשוד הגיע לביתה של הקטינה וסיפר שהוא מחלק פרטי דת - לאחר שהקטינה אפשרה לו להיכנס הוא נישק אותה וקבע איתה שישוב לביתה בשעות הערב. עם קבלת התלונה והסרטון שהאם צילמה, פתחו שוטרי נהריה בחקירה על מנת להביא לזיהוי החשוד, לאתר את מקום מושבו ולעצור אותו מיד. בתוך כך, החשוד נעצר כבר באותו הערב כשברשותו נתפסו אמצעי מניעה שרכש במיוחד לקראת "הפגישה" שקבע עם הקטינה.

מהחקירה הראשונית עולה כי החשוד פועל בשיטתיות של חלוקת פרטי דת "מדלת לדלת"."ככל שעולה חשד בקרב קטינות, הורים, מחנכים או בני משפחה כי ייתכן ונוספים נפלו קורבן למעלליו, להגיע אל תחנת המשטרה ולהגיש תלונה בהתאם", נמסר מהמשטרה. "כמו כן, מבקשים מההורים לחדד בפני הילדים את כללי ההתנהגות בקרבת זרים למען ביטחונם".

הבוקר הוא הובא הבוקר לדיון בבימ"ש השלום חיפה בבקשה להאריך את מעצרו, בהתאם למסוכנות העולה וצרכי החקירה ובשלב זה הוארך מעצרו עד ליום שלישי. במשטרה קוראים לכלל הציבור, שנפל קורבן למעלליו להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו