הכבאי החשוד
הכבאי החשוד | צילום: חדשות

כבאי בכיר באחת מתחנות כיבוי האש בצפון הארץ הוא הגבר החשוד בביצוע עבירות מין במשך שנים באחייניתו מאז שהייתה בת 9. הבוקר (שלישי) המשטרה הגישה לבית משפט השלום בקריות הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום נגד הכבאי.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

עדיין לא ניתן לפרסם את שמו של החשוד בן ה-50, אך בית המשפט אישר לפרסם כי ביצע את אחת העבירות המיוחסות לו בתחנת הכיבוי שבה הוא עובד. עורך הדין משה אביטל, שמייצג את החשוד, אמר כי מרשו כופר בחשדות.

"מדובר במתלוננת שהציפה את הדבר בעקבות סכסוך פנים משפחתי", אמר עו"ד אביטל. "מרשי אינו מבין למה כרגע אחרי שנים היא באה ומציפה את האירועים החמורים. לטענתו זה לעולם לא הוצף ולא נודע לו. היה קשר טוב ומעולה ביניהם. החוק מתיר לה להגיש תלונה אבל עדיין מדובר בראיה שמגיעה אך ורק מפיה. כשיוגש כתב אישום נלמד את חומר החקירה".

הבוקר פורסם כי גבר בן 50 חשוד שנהג לבצע לאורך שנים עבירות מין באחייניתו הקטינה, וכיום בת 30. החשוד נעצר לפני שבועיים בעקבות תלונה שהתקבלה לפני מספר שבועות בתחנת נהריה מתושבת האזור שטענה כי קרוב משפחתה ביצע בה עבירות מין במשך שנים. בעקבות התלונה במשטרה פתחו בחקירה סמויה.

בתום חקירת המשטרה ובהתאם לראיות שנאספו בתיק נעצר החשוד בביתו. מעצרו הוארך על ידי בית המשפט לצורך המשך החקירה. היום הוגשה נגדו הצהרת תובע ובימים הקרובים תגיש פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום בעניינו בבית המשפט המחוזי, לצד בקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו