תועדו במצלמות האבטחה תוקפות את החוסה: בתיעוד שהגיע לחדשות Online נראות שתי עובדות בהוסטל באזור נהריה כשהן תוקפות, על פי החשד, חוסה בשנות ה-50 לחייה. המטפלות נעצרו שלשום (שלישי) ועל פי החשד באותה תקיפה הן גרמו לפציעתה של המטופלת ולשבירת ידה.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

תחנת המשטרה בנהריה פתחה שלשום בחקירת המקרה בעקבות תלונה שהוגשה. במשטרה אספו ממצאים מההוסטל, כולל מצלמות מהמקום. התיעוד ממצלמות האבטחה הביא לזיהוי שתי העובדות בשנות ה-40 לחייהן, אחת מהן תושבת נהריה והשנייה תושבת הכפר מאכר, שעל פי החשד תקפו את החוסה.

אתמול הובאו שתי החשודות להארכת מעצרן בבית המשפט השלום בקריות. השופטת אמרה כי לפי התיעוד היא מתרשמת כי החקירה כבר לקראת סיומה והאריכה את מעצרן של השתיים עד מחר (יום שישי).

עו"ד עידן רז, מייצג את אחת המטפלות (צילום: יחצ, חדשות)
עו"ד עידן רז, מייצג את אחת המטפלות | צילום: יחצ, חדשות

עורך דינה של אחת החשודות ערער לבית המשפט המחוזי על ההחלטה והיום בצהריים תתקבל ההחלטה האם להשאיר את החלטת השלום או לא. אחת מהחשודות מיוצגת על ידי עורך הדין חנא טולוס והעובדת השנייה מיוצגת על ידי הסנגוריה הציבורית.

עו"ד עידן רז שמייצג את המטפלת מטעם הסניגוריה הציבורית מסר: "מדובר במטפלת מסורה בעלת ניסיון שמעולם לא היו תלונות כלפי תפקודה. המטפלת משתפת פעולה ומסרה גרסה מפורטת להשתלשלות האירועים. אנו מקווים שהמשטרה תבדוק את גרסתה בהקדם ושהמטפלת תשחורר לביתה".